Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
18
Cevap
0
Tıklama
7
Öne Çıkarma
aşırı aşırı iyi hayatım var

Ç
çokgeç Konu Sahibi
12 ay (553 mesaj)
benim aşırı aşırı iyi hayatım var. örneğin benim krallığım var. insanlar beni asla (ALLAH izin vermediği takdirde) yıkamazlar. krallığıma giremezler çünkü kimse krallığım olduğunu bilmiyor.
arkadaşlarımın arasında en mükemmeli benim. onlara göre çok zekiyim. gerçekten. çünkü arkadaşlarım çiçeklerden oluşuyor. kitaplar falan değil asla. ha benden zekilerse de bilmiyorum çünkü çok mütevazi olduklarından pek belli etmiyorlar.
bu krallıkta asla küçük düşmüyorum. asla ! sabah çocuklar gibi şen şakrak oluyorum ELHAMDÜLİLLAH ve aptal saptal hareketler yapıyorum ama kimse çıkıp ne bu çocuk hareketler diyemiyor. kimse beni küçük göremiyor..istersem bir süre depresyona giriyorum ve çok acınası bir tipe bürünüyorum ama insanlar asla bundan kendilerine pay çıkaramıyorlar. duygularımı sömüremiyorlar. çünkü etrafımda bunları gören insan yok. zaten üzerinde uzunca durmayınca depresyon hızlıca uçup gidiyor.
kendimle sınırsızca barışığım çünkü etrafta benden başkası yok. bu yüzden kendimle hep iyi anlaşmak zorundayım. bir yanlışım olduysa hadi diyorum tamam seni dışarı çıkarayım.bir süre dışarı çıkıyoruz..paramız olmuyor bazen asla sorun değil. zaten cafeler bize göre değil. çubuk kraker ile çilek-karpuz soda alıyoruz ve istediğimiz banka kuruluyoruz. güneş parayla değil ya sokağın ortasından güneşin batışını izliyoruz.
benim krallığımda çirkin olmak veya şişman-zayıf olmak sorun değil. sadece kendimize iyi gözükmeye çalışıyoruz. bu çok mühim olduğundan kendimize özen göstermeye çalışıyoruz. insanlar için değil...kendim için ! hayatımda hemen her günü satın alınmış bir gün kıvamında yaşamaya çalışıyorum. şu da yarına kalsın demiyorum elimden geldiğince. örneğin dur şu odamı yarın toplayayım demiyorum mesela. akşam uyuyacağım zaten ne gerek var şimdi toparlamaya demiyorum. en iyi , en temiz şekilde olsun diye uğraşıyorum. bugün yaşıyorum ben. çok kıymetliyim. değerliyim. gözümün gördüğü her yerde gönlüm huzur bulsun isterim.
herkesle bir değilim ben. krallığım var benim. onlardan olmaya çalışmıyorum. sadece bazen unutup onlara özenecek gibi olduğumda...mütevazılık değil aptallık yapıyorsun diyorum. sen değerlisin. çok değerlisin. yolunuz da ruhunuz da aynı değil. neden onlara benzeyesin ?sen değerlisin. senin yolun onların gittiği yol değil. onların düştüğü yerde sen yürür geçersin, onların yürüdüğü yer de sana zor gelir. onlardan olamazsın. olmamalısın da. bu halinle en güzelsin. sen kıymetlisin. senin ruhun çok kıymetli çünkü o ALLAH'ı bulacak. Yolun başka diyorum. Sen diğerlerinden olmamalısın. Yürümelisin...yok olmalı, yanmalı, aramalı ve en son bulmalı ve O'nun varlığıyla var olmalı.. yan kardeşim diyorum kendime. yan ! yanmaktan korkma. bırak bazen de acılarla savrulsun ruhun. sonra küllerinden doğ ve Krallığında uç bir zümürüdü anka gibi..
Benim bir krallığım var. Kimsenin bilmediği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çokgeç -- 14 Mart 2019; 17:45:53 >

Senin ciddi bir psikolaga ihtiyacın var
Yoruma Git
NapoIeon Bonaparte - 12 ay +19

P
pp_pp
12 ay (328 mesaj)
csb
M
Magnum44
12 ay (544 mesaj)
Kimin bu yazı. Güzelmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


H
HayatınıYaşayamayanAdam
12 ay (61 mesaj)
okumadım ama bu cocugun hikayeleri güzel
S
SuKurgusu
12 ay (190 mesaj)
Devamı gelsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


H
HighDamagE
12 ay (1339 mesaj)
Okumayın kralın kapatması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E
Enver Pasha
12 ay (107 mesaj)
2 cümle ancak okuyabildim boş yapmışsın
N
NapoIeon Bonaparte
12 ay (1187 mesaj)
Senin ciddi bir psikolaga ihtiyacın var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

H
hamza5806
12 ay (2344 mesaj)
Keske kralliginin bir parcasi olabilsem

Cok guzel yazi

Insanlarla yasanmiyor artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


U
Ucan Hollandalı
12 ay (262 mesaj)
Ekranımı karıncalar kapladı yardım edin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


D
Deleted User 673
12 ay (721 mesaj)
sonuna kadar okudum. ve su sonuca vardim. eger iq seviyen 10 puan daha yuksek olsaydi bir maymun olurdun. kil payi kacirmissin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S
system_31
12 ay (571 mesaj)
mercan dede falan atın da okuyak bu nedir allah aşkına
Ş
Şehriyar
12 ay (385 mesaj)
Paranoid şizofreni başlangıcı tespit ettim
Tedavi için tahin pekmez karışımını her sabah kafana sürüyorsun.Yalnız üzüm pekmezi olacak.Not:işbu mesajın herhangi tıbbi bir geçerliliği yoktur, yanlış anlaşılmasın sorumluluk almak
istemediğimden değil tahin-pekmez pahalı ziyan olmasın diye yazıyorum notu.
R
ripendis
12 ay (204 mesaj)
boş yapma sessizce uzaklaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


N
Nikopoll
12 ay (1171 mesaj)
Bulgur kazanı gibi kafam var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T
Türevlenebilen Fonksiyon
12 ay (995 mesaj)
Ben de VI.kral petrovic, memnun oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türevlenebilen Fonksiyon -- 15 Mart 2019; 8:25:46 >


R
RX 480
12 ay (2159 mesaj)
Cumhuriyet Savcılığı Başkatibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


G
Guest-94B38574C
12 ay (28 mesaj)
Bu adamın psikologa falan ihtiyacı yok. Bi çok kişinin bu adamın hayatına ihtiyacı var. Psikologa ihtiyacı olanlar kız bulamadı diye bunalıma girenlerdir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @banyo terliği

F
fbilker1907
12 ay (1370 mesaj)
Belirli bir doz LSD sonrası değil krallığın Jüpiter'in bile olur merak etmeDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.