Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye
65
Cevap
0
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Cevap: ASELSAN üretimi Lazer Savunma Sistemi’nin Libya’da kullanıldığı iddia ediliyor (4. sayfa)

M
mustafaaydemir1
2 hafta (27 mesaj)
Çıldırın çıldırın, çıldırın lan 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


D
DH Misafiri
2 hafta (59463 mesaj)
ineğe tapanların toplam nüfüsü 1.4 milyar.
C
cronus75
2 hafta (379 mesaj)
Senin gibi kalasları Aselsan'da sabahtan akşama kadar zorla gezdirmek, ordaki mühendislerle konuşturmak lazım, belki utanırsın...
Bu mesajda bahsedilenler: @kadalt

P
Patavatlı
2 hafta (241 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: kadalt

Ya ineğe tapan hindistan'ın bile kendilerine ait motor markaları var yapıyorlar dünyaya satıyorlar, bırak motoru akülü araba yapabilecek teknoloji üretmiyoruz ne lazer silahından bahsediyorsunuz birde bu saçmalıklara inanıyorsunuz, utanmadan haber yapıyorsunuz, evet akp karşıtıyım ve çekemiyorum şimdiden bunu yazacaklara ben kendim söyliyim de bari alıntılayıp bu yorumları yapmasınlar &#128514;
Şöyle boş safsatalar yazıp milleti kendinize güldürmeyi ne çok seviyorsunuz, tei yerli motoru yaptı çoktan 5 farklı versiyonu da arge aşamasında. Dünyadaki uçakların %85-90'ında kullanılan parçaları yıllardır tei üretiyor. Lazer silahı ayrı mevzu.
Araştırma bilmez okuma bilmez bi naneden haberi yok ama sallamayı çok iyi bilir. Herşeye siyaset başka bişe konuşabilen insan kalmadı memlekette.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


H
Harun1661
geçen hafta (31 mesaj)
2 Kutuplu sistemde Dünya'nın 2. Kutubu olarak bilinen ve Süper güç olarak addedilen SSCB nin uzaya mekik gönderebilecek teknolojisi varken adam gibi beyaz eşya üretebilecek bir markasının dâhi olmadığını ve o yıllarda Türkiye'de beyaz eşyanın envai çeşidinin üretim veya montaj üretim ne derseniz deyin yapılabildiğini biliyor muydunuz derim ve motor dâhi üretemeyen ülke lazer silahını nasıl uretsin diyenlere kapağı atar giderim. Bağnaz herifler, aşağılık kompleksli varlıklar.Bütçe olmadan üretim olmaz diyenlere de spordan bir örnek vereyim nüfusu milyon dahi olmayan İzlanda hic bir spor müsabakasını kazanamamasi gerekir sizin bu mantıkla.
R
Rouvax
geçen hafta (3945 mesaj)
İspat edebilecegin bir kaynak var mi? Gaz ariyorsunuz gazinizi veriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @hmrkartal

D
DH Misafiri
geçen hafta (59463 mesaj)
Fake haber twitter Turanoğuz yalanladı
G
gun
3 gün (7112 mesaj)
Böyle şeyleri test etmek için deneyim elde etmek için kesin kullanıyoruz. Bizim savaştığımız teröristlere karşı test ediyoruz her şeyi ama İHA düşürmek için kullanamazsın yok adamların elinde.

Çin’in iha’sının ne işi varsa orada bizimkinizde işi o işte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @KaleyDeskop