Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
24
Cevap
1840
Tıklama
7
Öne Çıkarma
Cevap: Artık Sanayi ustasına gidilmez. Neden mi? (2. sayfa)

M manisa_tr
5 yıl (6783 mesaj)
yetkili servis işi birkaç kalemde halledecekse tamam ama genelde faturalarda 20 kalem malzeme gösterir. fiyatlarına iki katı çeker, üzerine de %25 işçilik çakar.. sanayilerde de ustalar çakal olmuş. dürüst ahlaklı çalışan insanı ara ki bulasın..
E Emre A.
5 yıl (1163 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: mahvesm

97 model arabayi servise götürsem döverler beni orada.

Stajda 85 model Toyota Corona gelmişti servise adam tüm bakımlarını yetkili serviste yaptırıyormuş< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B BekirTemel
5 yıl (21161 mesaj)
Öyle bir zamandayız ki yetkili servis de seni kaz gibi yoluyor olmayan problemi var gösterip para koparmaya çalışan servislerin olduğunu düşünüyorum bu her alanda karşılaşılabilecek bir durum hatta bana kalırsa, elektronikte tecrübe de ettim 1200 lira istenilen arızayı 50 liraya çözdük.
D drofsyaf
5 yıl (112 mesaj)
Hocam bence yetkili servis ve usta arasında çok fark yoksa servise verin tabi ama genelde işler öyle olmuyor bizde ustalarımıza emanet ediyoruz(İnsan bu dürüstte var, çakal da) Ancak böyle yüksek meblağların konuşulduğu ve önemli tamir işlerinin olduğu durumlarda hem bir kac ustaya hem servise baktırmakta yarar var derim.
A acc04
5 yıl (1268 mesaj)
Merhaba ben geldim diyerek özel servise gidilmez ama yetkili servise gidilir.Birkaç farklı referans üzere gideceğiniz özel bir servis daha ucuza ihtiyacınızı giderir.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.