Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
152
Cevap
0
Tıklama
128
Öne Çıkarma
Cevap: Artan Atatürk düşmanlığı ve duyarsızlığı (9. sayfa)

İ isokocak
2 ay (945 mesaj)
Ben buranın sahibiyim 600 yıl atalarım 3 kıta 7 denize hükmetti gitmeyi bırak sınırlarımız genişleyecek tekrardan hükmedeceğiz. Batı Roma da fetholunacak Viyanadatıpkı İstanbulumuz gibi. Allah'ın hükümleri uygulanacak. Ben git demiyorum sana kardeşim benim kal ister ki ateist ol Allah bu özgürlüğü vermiş mesele insan kazanmak kaybetmek değil ama canın sağolsun.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @EleSuDökenSuat

E EleSuDökenSuat
2 ay (4247 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: isokocak

Ben buranın sahibiyim 600 yıl atalarım 3 kıta 7 denize hükmetti gitmeyi bırak sınırlarımız genişleyecek tekrardan hükmedeceğiz. Batı Roma da fetholunacak Viyanadatıpkı İstanbulumuz gibi. Allah'ın hükümleri uygulanacak. Ben git demiyorum sana kardeşim benim kal ister ki ateist ol Allah bu özgürlüğü vermiş mesele insan kazanmak kaybetmek değil ama canın sağolsun.
Hayallere bak.
T TheLordMan
2 ay (533 mesaj)
Haha kudurabilirsin 😂< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Ser Jorah Mormont

T TheLordMan
2 ay (533 mesaj)
Atatürk'ü sevmeyenlere ve ona laf atanlara dikkat edin. Konuşmalarına bakın. İnceleyin

Akıl ve mantık ile alakalı bir kırıntı dahi bulamazsınız< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S Ser Jorah Mormont
2 ay (554 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: TheLordMan

Atatürk'ü sevmeyenlere ve ona laf atanlara dikkat edin. Konuşmalarına bakın. İnceleyin

Akıl ve mantık ile alakalı bir kırıntı dahi bulamazsınız
Bir şeyhin etrafında dönen sarıklı delilerden hiçbir farkınız yok, dışarıdan ne kadar aciz ve komik göründüğünüzü bir bilsen kendinden utanırdın. Blok.
C CR7_35
2 ay (3720 mesaj)
Alıntıladığın mesajımı silmişler vay beeee.

Bu ülke bu fesli şerefsizlere ve onun zihniyetlerine kalmayacak bunu bi idrak edin önce cumhuriyet vs türk düşmanlarınada kalmayacak biz gençler bu zihniyetin ve somut olayların her zaman karşısında olacağız bunu bilin yeter.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @tortote

P pspsexer
2 ay (3632 mesaj)
troll savaşları 3 yarın sinemalarda..

içinizde 1 tane gerçek ataturkçu varsa şaşırırım

mefaate göre bazen öyle bazen böyle bazen de şöyleci olur bizimki...

the troll wars return of the trolls.

bir tanesi israil bayragını avatar yapmış kendine bir tanesi haçlı şovalyesi koymuş musluman kötüleyecek diğeri pensilvanyaya dönük konuşur.. sizleri tanımayanların gözleri hepten kapalıdır.


< Resime gitmek için tıklayın >

avatara bak gerçeği gör...belli etmeyin bari

bir olmayı öğreninde lazım olunca ülkeniz için savaşabilesiniz....bu sözüm bizim ülkeden olanlara dışarıdan çalışanlara uymaz.

biliyorum...buraya ilk yazdığım zamanlar bir yere ataturk gerçek liderdir yazdım da bir allahın kulu destek vermemişti tek bir olumlu yorum yazılmamıştı..nereden doğdu bu sevginiz mirim diye sormak lazım şimdi.

keşke gerçek olsa....zamanına göre siyaset...millet yerse....yemez.onlar bilir gözünüzden anlar.kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 21 Nisan 2021; 3:41:52 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

C CR7_35
2 ay (3720 mesaj)
Galatasaray resmini görüp Bana mı yazdın lan o pensilvanya muhabbetini fettullahçı falan??

Oğlum bak sana burdan bi söverim nefes alamazsın haddini bil açık açık söyle ki kafanda ki düşünceyi imada bulunma.

Galatasarayın adını fetö ile cemaat ile tarikatlarla anan şerefsiz karakter yoksunlarına itafen GS türk olmayan takımları yenmek üzerine kurulmuş bir takımdır Çanakkale Savaşında öğrencilerini şehit veren mezun veremeyen bir okuldur lisedir camiadır milli mücadele döneminde askerlerin tedavisini bizzat okul bahçesinde üstlenip milli mücadelenin en büyük destekçilerinden de biridir.

Sizin gibi cumhuriyet atatürk türk düşmanlarına fazla gelir Galatasaray camiası akıllı olun.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @pspsexer

R R-Kartal
2 ay (275 mesaj)
Sen yıl 1400 falan sandın galiba roma yı viyanayı alacakmışız siz ne içiyorsunuz normalde zemzem galiba ama içine farklı birşeymi koyuyorsunuz normal insan bunları söylemez buranın sahibi türkler kardeş araplar değil çok arapçılık istiyorsan irana git arabistana git ne işin varki burda bizim dinimiz müslümanlık ırkımız arap değil arap huylarını getiremezsin buraya çok üzülüyorum Atatürk’e çok kızıyorum zamanında senin gibilerinin sonunu getirmediği için
Bu mesajda bahsedilenler: @isokocak

H hynque
4 gün (54 mesaj)
Konu maalesef hala güncel, Twitter'ın hali ortada< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: hayrullah.trM MiLLETiNVEKiLi
3 gün (680 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Long Nightt

Sosyal medyada Atatürk'e sallayanların büyük bir çoğunluğu radikaller ve trollerdir.Sanıldığı kadar çok değiller.Zaten çoğunluk olsalar sadece sosyal medyada barınmazlardı.Çoğu sahte hesaplar arkasına saklanarak işkembeden sallayan tipler...

Mesela 'Müslüman ve Türk olsa neden Batının kanunları aldı?' diyerek akıllarınca Atatürk'ü eleştirirler.Ben de bu tiplere hep şunu sorarım Batıdan alınan kanunlardan veya onlardan esinlenerek hazırlanan kanunlardan hangileri size batıyor diye?Sahi şunlardan hangileri batıyor;

1-Medeni kanun çocuk evliliğini yasakladığı için mi rahatsızlar?
2-Çok eşliliği yasakladığı için mi rahatsızlar?
3-Cariyeliği ve köleliği yasakladığı için mi rahatsızlar?
4-Kadınlara seçme ve seçilme hakkı verildiği için mi rahatsızlar?
5-Kadınlara mirasta eşit hak verildiği için mi rahatsızlar?
6-Kadın-erkek okuma,çalışma vs eşitliği sağladığı için mi rahatsızlar?
7-Ceza,ticaret vs kanunların günümüz Dünyasına uygun şekilde yeniden ele alınmasından mı rahatsızlar?

Bu maddeler daha da çoğaltılabilir.Genelde Batıdan alınan veya esinlenerek hazırlanan kanunları eleştirenler neden eleştirdiklerini bile bilmez.Halbuki Osmanlıda sadece reaya/kul olan bu tipler Osmanlının da 17.yüzyıldan itibaren önce askeri alanda daha sonra hukuk alanında Batıdan esinlenerek birçok reform hareketine giriştiğini de bilmez.Hayatında bir kere bile olsun açıp Tanzimat ve Islahat fermanlarını da okumamışlardır.Osmanlıda yapılan hukuk alanında ki Batılılaşma hareketlerini de bilmez.Onların fantazi Dünyalarında Osmanlı 1923 yılında kadar üç kıtada islami kurallara göre hüküm sürerken birden bire Atatürk'ün çıkıp Batıyı örnek alarak yeni bir milli devlet kurduğuna inanırlar.Bu derece uçmuş tiplerdir..

Ayrıca bu reaya olan tipler tarihlerini 600 yıllık bir hanedan tarihine bağlarlar.Onlar için sadece Osmanlı vardır.Osmanlı öncesi yoktur.Halbuki bugün Osmanlı öncesi Türk tarihini biliyorsak.Yani Anadolu Selçuklularını,Büyük Selçukluları,Karahanlıları,Gaznelileri,Harzemşahları,Hazarları,Asya Hunlarını,Göktürkleri, Uygurları,Avarları,Akhunları,Avrupa Hunlarını,Peçenekleri,Kıpçakları,Oğuzları vs biliyorsak bunu Atatürk'e borçluyoruz.Dahası üstünde yaşadığımız Anadolunun tarihini de yani Hattileri,Hititleri,Urartuları,Lidyalıları,Frigleri,İyonyalıları,D.Romalıları vs biliyorsak bunu da Atatürk'e borçluyoruz.

Ama tabi cemaatler ve tarikatlar tarafından beyinleri ideolojik olarak yıkananlar bu hakikatleri göremezler...
Yazdığın maddelerin çoğu kadınları ilgilendiriyor ve kadınlara önceden verilmeyen hakların verilmesine neden olmuş. İşin ilginç tarafı kadınlar bu hakları sağlayana değil yok etmeye çalışana oy veriyorlar. Bir arastirma sonucuna göre kadınların %53ü AKP'ye oy veriyormuş... Burdan şu sonuç çıkabilir kadınlar gerçekten bu hakları hak ediyor mu?. Bugün kadın cinayetleri, evlilik içi ve dışı şiddet olayları, miras cinayetleri ve kavgaları. Youtube'da yorum yapanlar kadınsa tamam bu maddeleri söyleyebilirsin ama erkekse bu 7 maddenin anlamı olmayacaktır . Bir erkeğe kadınların miras hakkı, kadınların seçilme hakkının gelmesi çok fazla ilgilendirmeyecektir aslında. Birde YouTube 'da yorum yapan herkesi TC vatandasi Türk kimliğini taşımaktan mutlu gibi görebiliyoruz. Adam kendini Türk görmüyor ISID , Hizbullah veya PKk sempatizanı bunlar ülkenin belki %20si kadına secilme hakki , miras hakkı verilmesi, Atatürk ve milli mücadele ne gibi etki eder ki< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T Treth
3 gün (3047 mesaj)
Etki tepki doğurur. Altın bile olsa bir şeyi baskı ile kabul ettirmeye çalışırsan tepki ile karşılaşırsın normaldir.

Bu ülke de Atatürk konusu kendi haline bırakılsaydı bu gün böyle bir konuya gerek bile kalmazdı.
Z Zodion
3 gün (4367 mesaj)
Atatürk düşmanları boş adamlardan oluşuyor.Eksilseler hiçbir zararları dokunmazDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.