Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
31
Cevap
0
Tıklama
17
Öne Çıkarma
Cevap: Armağan Oyuncağın Yaptığı Terbiyesizlik (2. sayfa)

D
DeutfOgrencisi
5 gün (0 mesaj)
madem bu kadar dert edecektiniz almasaydınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


H
hamza5806
5 gün (2651 mesaj)
Bu dandik bebege 150 veren 170de verir hadi koçum hadi mesgul etme buralari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


A
Adoring Fan
5 gün (457 mesaj)
Aynı durumu Şok markette yaşadım. 35 liralık Whiskas Kedi Maması 1.4kg adlı ürüne 17 lira etiket basmışlardı. Elimde 5 paket ile kasaya gittim, kasiyer fiyatın yanlış basıldığını söyleyip etiketi kaldırdı, bende sağlık olsun deyip çıktım. Bu tarz şeyler olabilir, 20 lira için bu yapılan fırsatçılık, hatta terbiyesizlikten başka bir şey değil.
A
arslan0058
5 gün (1012 mesaj)
Su tarz rafta olan bir etikette 20 tl daha ucuz olsaydi belki hakkinizi alirdiniz ama o uzerindeki kucuk etiketin bir degeri oldugunu sanmiyorum. Daha ucuz bir urunun uzerinden sokulup pahali urune kolayca yapistirilabilir onlar
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M
Mekatroniks
5 gün (915 mesaj)
Üzerinde fiyat etiketli resmini çekseydiniz thh ye başvurup alabilirdiniz ücret iadesini z

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


A
abboww
5 gün (974 mesaj)
Oyuncakta pek çirkinmiş yeğenin beğenmez bunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


T
tonodias
5 gün (167 mesaj)
Madem 150 lik bir ürün almaya orda takıntı yaptın onu bırakıp 150 lik oyuncak alsaydın. Çırpınışlar biraz havada kalmış. Ama onların yaptığı da güzel bi davranış değil tabi. Satıcıya diyorum: siz esnafsınız ciddi bir iş yapıyorsunuz ki orası da büyük bir mağaza dolayısıyla etiketlerin düzgünce fiyatı neyse en güncel olanı yapıştırılmalı. Sonra müşteri de sorar tabi bu fiyatı gördüm şunu gördüm diye. Karşı tarafın da güzel bir şekilde anlatması gerekirdi diye düşünüyorum eğer anlatmadılarsa. Neyse buna kafa yormaya gerek yok. Herkese hayırlı işler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonodias -- 2 Ağustos 2020; 2:55:59 >


V
Volkan1x
5 gün (572 mesaj)
Sağlam saçmalamışsın, olay sadece 20 liralık bir durumdan ibaret değil asıl sorun fırmanın yasal olmayan yanlış tutumu. Eğer iki etiket fiyatında farklılık varsa müşterinin lehine olan fiyat geçerlidir, ister bir lira olsun ister bin lira olsun mağazanın bu tutumu yanlış, senin ki daha beter zaten. Birde çok çok ayrı saçmaladığın birsey varki o da etiketleri değiştirip sahtekarlığı durumla alâkasız şekilde sunman hatta firmanın sahibi gibi savunma yapman, bunu yapmak zaten hırsızlıktır ve sahtekarlıktır sözde küçümsediğin 20 lira için bunu niye yapsın? Konu sahibinin belirttiği yasal düzenlemeyi hiçe sayararak konu sahibine resmen "ne bilelim senin sahtekarlık yapmadığını" demişsin, karma elbet seni bulacakatır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @ceh.meh

T
Tulû
4 gün (1401 mesaj)
170TL'lik fiyatı çok bulanlar için bir not eklemek istedim . Ürünün markası belli , made in U.S. 175TL = 25.X $ !Yani bu oyuncak , Amerika'daki bir evlat babası/annesi için 25 parabirimi(cik)


Bu mesaja 1 cevap geldi.

G
Guest-4h062020
4 gün (18 mesaj)
Çin üretimidir muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Tulû

L
LittleWorld
4 gün (138 mesaj)
Gidiş yolu doğru da cık sorun yanlış (evet etiketle kasa fiyatı farkliliginda tuketici lehine olan fiyat geçerli olur ama bu durumda bence siz haksizsiniz)

20 TL için değmez bu bir

İkinci ve daha önemli olan da -yani diyorsanız ben 20 icin ugrasirim sonuna kadar- o kutunun altındaki etiket değil de konuya da yazıldığı gibi rafta olan büyük etiketlerden olsa bence alırdınız farkı.

Uğraşmaya değmeyecek meseleler. 16-17 yaşındayken ben de yapıyordum sıcak fırsatlardan hatalı fiyatları görüp sipariş veriyordum kanunu da dayanak gosteriyordum çocuk aklimla :D su an cok utaniyorum iyi ki de alamamışım.

Ugrastiginiza degmez bosverin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleWorld -- 3 Ağustos 2020; 0:24:42 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

G
general4242
4 gün (4790 mesaj)
Hadi siz 16-17 yaşında yapmışsınız
Koca koca adamlar ne şeyler yapıyor internetdeki fiyat hatalarında.
En son büyük bir olay yatak olayi olmuştu bir kamyon sipariş eden bile olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @LittleWorld

F
Fil Yutmus Boa Yılanı
2 gün (764 mesaj)
Adam burada hakkını savunmuş fikrini belirtir bir konu açmış hâlâ gelip "20 lira için ne tatava yapmışsın", "20 lira için değmez" , "almasaydin" gibi saçma yorumlar var. Hatta burisi THH'yi gereksiz meşgul ediyorsun demiş . Arkadaşlar birincisi o kurum her türlü tüketici şikayetiyle ilgilenmek için var ikincisi de siz hakkınızı aramayabilirsiniz fakat arayanı linçlemek ne ya?

Böyle böyle hakkımızı aramayı unuttuk zaten neyse OLACAAK OLACAK OLACAK O KADAAAR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.