Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
47
Cevap
0
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Cevap: Arkadaştan sevgili olur mu? (3. sayfa)

H Hyakkimaruu Konu Sahibi
12 ay (0 mesaj)
Üniversite arkadaşlığı hocam 3 yıl oldu. Bu sene mezun olduk ve çok vakit geçiriyoruz daha önce bu kadar vakit geçirmiyorduk ayrıca o zamanlar bu kadar çok konuşmuyorduk ama bu sene her şeyi beraber yapıyoruz gibi... Tabi her zaman beraber değiliz iş güç sonuçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @SıradanÇinkoKarbonPil

H Hyakkimaruu Konu Sahibi
12 ay (0 mesaj)
bunu yaparsam ve terslenirsem arkadaşlığımız biter diye korkuyorum.

onu kaybetme korkusu ona yaklaşmaktan alıkoyuyor beni

çok pis bi duygu


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @90numaraşanzumanyağı

9 90numaraşanzumanyağı
12 ay (1962 mesaj)
Bir de o var haklısın aslında. Bu tür durumlar yaşayıp "hoşlanıyorum" dediği anda kızın soğuduğu anılar yaşayanlar da var evet. Riske değer mi değmez mi zaten başlık konusu bu. Ben değer derim. Konuşmayı bilen birisi ikna eder bence.
Bu mesajda bahsedilenler: @Hyakkimaruu

S SıradanÇinkoKarbonPil
12 ay (1536 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Hyakkimaruu

Üniversite arkadaşlığı hocam 3 yıl oldu. Bu sene mezun olduk ve çok vakit geçiriyoruz daha önce bu kadar vakit geçirmiyorduk ayrıca o zamanlar bu kadar çok konuşmuyorduk ama bu sene her şeyi beraber yapıyoruz gibi... Tabi her zaman beraber değiliz iş güç sonuçta
Dostum kaybetmekten korkma.

Onu sevgilin olarak ıstiyorsun madem o zaman sevgili olacak şekilde yaklaş. Ya da hiç ilişkiniz olmasın. Şu durumda zorla arkadaş kalmakla hata yapıyorsun bence.

Hislerini mutlaka ama mutlaka yavaş yavaş aç derim ha nasıl açarım nasıl belli edeyim dersen o konuda bende başarılı değilim daha iyilerinden tavsiye al ama zorla arkadaş olmak.ıcın kasma derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


N nuksws_99
12 ay (593 mesaj)
Kaybetmekten korkuyorsan bitmiş zaten. Yanında kucağında yatarken saçlarıyla oynamak mı istersin? Yoksa böyle acı çekmek mi? Reddederse de 1 ay acı çekiceksin ama pişman olmayacaksın. Eğer kaybetme korkusunu yenemezsen kızı ilişkide limitleyeceksin ve bir süre sonra senden uzaklaşacak. She's not yours, it is just your turn.
. .Statistics.
12 ay (197 mesaj)
Hocam konuyu okumadım ama bundan 3.5-4 sene önce bende aynı konuyu açmıştım şuan 3 seneden fazla bir zamandır sevgiliyiz ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


L Luken Drew
12 ay (1831 mesaj)
Sende öyle durmaz

Şaka bi yana arkadaştan sevgili olur hemde daha güzel olur ama duygularını kontrol etmen lazım biraz. Kızla iyi anlaşıyosun eğlenceli vakit geçiriyorsun belki onunla iletişim kurmadığın günün bile olmuyordur. Kızda belki sana karşı aynı duyguları hissediyordur ama sürekli iç içe olduğunuzdan arkadaşız işte kafasındadır ya da adını koyup sonradan aranızdaki samimiyetin bozulmasından korkuyordur. Vakti zamanında benimde böyle güzel bir arkadaşlığım vardı ve keşke arkadaş olarak kalsaydık zamanla hoşlanmaya başladım ve öğrendimki kız zaten başından beri benden hoşlanıyormuş. Sevgili olduk adını koyduk sözde ama o arkadaşken geçirdiğimiz güzel vakitler yalan oldu. Kısa süre sonra da ayrıldık zaten. Bu yazdıklarıma rağmen hala sevgilim olsun bana taktik lazım dersen onuda yazarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


P patatessiz patso
12 ay (1423 mesaj)
Eğer hoşlanıyorsan ya hep ya hiç olması lazım zaten. İçten içe sevdiğin biriyle arkadaş olarak kalamam şahsen
L Lagun@
12 ay (2058 mesaj)
Arkadaştan sevgili olur da o kız arkadaşken olduğu gibi olmaz bunu unutma bu işi kıvırırsan yarın "haklıymışsın" dersin.

Arkadaşlık ucuzdur, güvenilir görünmek yeterlidir, sevgili olmak pahalıdır biraz onun hayallerine yaklaşmalı, duygularına dokunmalı biraz da aklına yatmalısın.

İlişki ve karakter durumunuzu bilmek gerekir, bazıları kızlarla anlaşamaz yanında "zararsız" bir erkek bulunsun ister durum buysa onu heyecanlandırman imkansız dostum.

Senin kızdaki karşılığını bilmemiz gerekli ama ilk mesajında yazdığın gibi eski sevgili falan açıldıysa zor olur o iş benden söylemesi çünkü ihtimal görse böyle bir şey yapmazdı kızlar bu konuda erkeklerden kat kat akıllıdır.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: lordplanettC CyberXTR
12 ay (414 mesaj)
Pat diye ben senden hoşlanıyorum dersen kabul görme oranın düşük kardeşim. Sarılamıyorum vedalaşırken filan yazmışsın, bundan sonra sarıl. Böyle böyle belli et, yeri ve zamanı gelince kıskandığını belli et, ama abartma. Belli bir süre sonra ne olup bittiğini hala anlamadıysan, bu düşünce sana zarar verir, açık açık konuş. Olmuyorsa da vaktini kaybetme, gider başka birine aşık olursun.

Olursa bir sonraki kişi için tavsiye, tanımak için zaman geçsin diye bekleme, direk ilk başlarda niyetini belli et doğru yaklaşım budur. Ben de birini tanımadan aslında aşık olamam ama bu işler böyle kardeşim.
K kimsevar
12 ay (54 mesaj)
Söyle gitsin, içinde kalıp kanser olucana osur çıksın. İlk önce tüm kızlar ile alakanı kes ve bunu ona söyle. 1 hafta sonrada duygularını söyle.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.