Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
65
Cevap
2032
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: ..:::Arkadaşlar Keyi kayıp DVDROM acil yardım:::.. (4. sayfa)

X XonicGear
13 yıl (141 mesaj)
evet dvdromdaki flash bellekle yapiyorlarmis yukardada soyledigim gibi adam soylemek istemiyordu ortaligi karistirdigim icin uzgunum
M myfranco
13 yıl (11350 mesaj)
Gördüğüm kadarıyla yanlış bilgiler var.
Anakarttaki dvd keyi okunabiliyor hatta değiştirilebiliyor.Bunun için sağlam ekipman lazım.Öyle kolay bir işlem değil.Herşey düzgün gitse bile anakartı bozma tehlikesi de var.

Baya bir işlem gerektiriyor ve zamanında oldukça araştırmıştım ancak bunu şu anda Türkiyede yapmaya kalksanız konsol kadar para harcamanız olası.
M MiQelangelo
13 yıl (4823 mesaj)
Konsolun orjinal DVD rom keyi yoksa,kayıpsa,hiç birşekilde ona başka bir DVD rom takılamaz,konsol kullanım dışı kalır kısacası,yurt dışında çözümü olabilir ama kesinlikle donanımsal bir çözümü yoktur zamanında çok araştırdık,kesin olmamakla birlikte yurt dışında yapan adamlar var ama deiğim gibi donanımsal bir çözümü yoktur,nasıl yaptıkları konusunda bir bilgim yok ama büyük ihtimalde anakartın DVD rom a giden chip portonu söküp hackliyorlardır,ve bu işlemler için çok fazla masrafa girersiniz ki zaten yeni bir konsol almak daha ucuza gelecektir nerdeyse.

Arkadaş bizden de yardım istemişti zamanında ama malesef yapacak hiç bir şey yok demiştik(en azından türkiyede), böyle bi durumda,eğer Atik,özkan elektronik gibi fırmalar alındıysa belki onlarda olabilir DVD keyi, FW işlemi sırasında kayd ediyor çünkü,aksı taktirde bence konsolu parça parça satmak en mantıklısı olacaktır.
R Rusty
13 yıl (1279 mesaj)
arkadaşlar elimde xbox 360 elite fw li makine var, orjinale dönmek istiyorum ancak backup dosyam yok, dönme şansım var mı acaba?
K Kievli
12 yıl (849 mesaj)
Arkadaşlar aynı durumla madur durumdayım. Bir gelişme varmı dvdkeyi kayıp konsolu yapabilen biyer var mı tr de şu an?
C cell1987
12 yıl (608 mesaj)
quote:

Orjinalden alıntı: HotShoot

Arkadaşlar aynı durumla madur durumdayım. Bir gelişme varmı dvdkeyi kayıp konsolu yapabilen biyer var mı tr de şu an?


hayirDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.