Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
331
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Arızalı olan zotac 8500 gt tamir etmek için neler yapılabilir?

D D.Crock Konu Sahibi
9 yıl (202 mesaj)
elimde uzun zamandır yatan 8500 gt bir ekran kartım var. anakarta taktığım zaman ekran geliyor fakat masaüstünde sarı sarı çizgiler mevcut.Tahminimce işlemcisi ısıdan dolayı zarar görmüş.Bi ara fırına atma yöntemi görmüştümBu yöntem dışında benim yapabileceğim bir şey varsa önerilerinizi bekliyorum.en son ihtimalle Shift firmasına verip tamir ettirmeyi veya çöpe atmayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.
A Abazzers
9 yıl (2269 mesaj)
fırınlayın hayata dönsün


Bu mesaja 1 cevap geldi.

P pckopatx
9 yıl (2497 mesaj)
sormuştum bir kere. Bu tür giriş seviyesi ekran kartlarında chip değişim ücreti, genelde kartın sıfır fiyatına denk geliyormuş. sSz yeni bir kart bakın bence. Benim gördüğüm en ucuz chip, 75 liradan başlıyordu geçen sene.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M mahoed
9 yıl (75 mesaj)
caanım kartı ziyan etme onunla 3 yıl geçinen insanlar var :) elinde bga rework makinası olan bi tamirciye götür güzelce fluxlasın ısı değerlerinde bi ısıtma yapsın bga bacakları güzelce otursun yerine. ondan sonra tek yapman gereken karta daha iyi bir soğutma sağlamak.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.