Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
24
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Arctic, MX-5 termal macununu duyurdu (2. sayfa)

C Cpt. Foley
7 ay (632 mesaj)
Olur mu? %100'ü sahte. Hatta Arctic diye bir firma yok. İnsanlar ne cahil arkadaş:D Bugün Grizzly'nin de Cooler Master'ın da imitasyonları var. Biraz beyni ve kontrol etme yeteneği olan, sahte ile gerçeği ayırır. Reddit'te ve kendi sitelerinde, orijinali ayırt etmek için bir sürü bilgilendirme var.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @128MilyarDolar

1 128MilyarDolar
7 ay (5559 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Foley

Olur mu? %100'ü sahte. Hatta Arctic diye bir firma yok. İnsanlar ne cahil arkadaş:D Bugün Grizzly'nin de Cooler Master'ın da imitasyonları var. Biraz beyni ve kontrol etme yeteneği olan, sahte ile gerçeği ayırır. Reddit'te ve kendi sitelerinde, orijinali ayırt etmek için bir sürü bilgilendirme var.
Ee? sipariş verdin sahte geldi anladın sonra geri iade ettin sonra başka yerden verdin yine sahte çıktı sonuç? Türkiye'de satılan arctic macunların %90 ı sahte diyoruz kalkıp aşırı heyecanlı bir şekilde eğeğeğeğe sahte ürünü anlarsınız ğeğeğeğe ayırt edilir kieğeğeğeğ tamam olum sensin sakin ol.
C Cpt. Foley
7 ay (632 mesaj)
@128MilyarDolar

Sahte sipariş eden düşünsün. Bir ürünü satın almadan önce araştıracaksın.

Her neyse, şu üstteki ergen dostum engellediği için daha detaylı yazayım ki Mx-4 alacak olanlar bilgi sahibi olsunlar.


* Öncelikle bir ürün piyasa fiyatının çok altında satılıyorsa, o üründen kıllanın.

* Bunun dışında Arctic, ürünlerinin piyasadaki imitasyonlardan ayırt edilebilmesi adına, torba tarzı paketli macunlardan, kutu tarzı (şeker kutusu gibi) bir paketlemeye geçti ve orijinal olanı ayırt edebilmeniz için çok belirgin adımlar var.

< Resime gitmek için tıklayın >

* Sahte olan ürünlerin QR kodlarının sol üst köşesinde piramit şeklinde bir düzen yok ve iç içe geçmiş durumdalar. Gerçeğindeki QR kodda ise sol üstte piramit formu var.

< Resime gitmek için tıklayın >

* Sahte olan ürünün "Hardware" logolu kısmının altında "aceoeoxvnmosaur swcsxvomensrzn" şeklinde random yazılar oluyor, gerçeğinde ise "DAS HARDWARE MAGAZIN FÜR PC SPIELER" yazıyor.

< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >

* Sahte olan üründe "Carbon Neutral" ve "PREIS-LEISTUNGS-TIPP" yazan kısımlardaki yeşil renkler koyu ve cırtlak bir renge sahip. Orijinali ise daha uçuk ve sade bir yeşil.

* Sahte olan ürünün ambalajında yer alan yıldızlar blurlu ve kalitesiz olduğu için, iki boyutlu ve düz olarak görünüyor. Orijinal ürünün kutusundaki yıldızlar ise 3 boyutlu ve içindeki işlemeler belirgin bir biçimde görülüyor.


Sonuç olarak, üstteki ergen arkadaş gibi bir ürünü kötülemek yerine, insanlara yardımcı olacak detaylar verirseniz, bu tür üç kağıtçı satıcılar da deşifre olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Foley -- 30 Nisan 2021; 13:14:13 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S salih_2828
7 ay (174 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Mastergel Pro V2 den sasmam, arctic falan hikaye zaten piyasada ki MX4 lerin %90 i sahte hic bulasmican arctic e 3 kurus daha ver Mastergel Pro V2 al.
Yazdıklarınız çok doğru. Herkesin söylediği ve övdüğü için teknobiyotikten mx4 aldım dereceler 5-8 derece yükseldi. Warzone da 95 dereceye çıktı.

mastergel pro v2 gerçekten başarılı bir macun.
95 den 86 derece ye geldi sıcaklıklarım.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B Black_34
4 ay (485 mesaj)
Maşallah 20 gramı 300 lira. Ürünün kendisi değil fiyatı önde....< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.