Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
263
Cevap
4006
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: ARÇELİK 6588 A+++ BULAŞIK MAKİNESİ KISA İNCELEMESİ&KULLANICI GRUBU (14. sayfa)

C Cant Let Go
2 ay (684 mesaj)
Eyvallah hocam. Dediğim gibi ilk defa kullandım ve böyle bir durumla karşılaştık. Bir dahaki sefere gözümüz keser de denersek dediğiniz markayı denerim.
Bu mesajda bahsedilenler: @nnoname2

B Bloodin
2 ay (2484 mesaj)
Porçöz'ün makine temizleyicisi var ha :) Bunu bilmiyordum, ben de deneyeyim bir ara, belki eğer ekstra yıkama kolunu aktif ettiyseniz (yoğun temizleme) o da köpük yapmış olabilir.
Bu mesajda bahsedilenler: @Cant Let Go

L L@civert
2 ay (2578 mesaj)
Makineyi iade etmişsiniz, yine de söyleyeyim. Menüden filtre temizlemeyi aktif edince program süreleri bahsettiğiniz şekilde artıyor.

Fitre temizleme devamlı aktif tutulmalı mı? Bu özelliğin mekanik prensibi nedir, nasıl çalışıyor bilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @serkan1216

B Bloodin
2 ay (2484 mesaj)
Bende sürekli aktif, daha önceki AEG makinemde 3 ay filtreyi yıkamasam iğrenç ve geçmeyen bir artık tabakası oluşuyordu, bunda aylardır yıkamıyorum, iz bile yok.
Filtre haznesinin içinde ufak bir püskürtme ucu var, programdan sonra çalışarak filtreseki artıkları daha sertleşmeden yıkamış oluyor.
Eğer o özelliği kapatırsanız önerim 5-10 yıkamada bir filtreyi çıkarıp temizleyin, kalıntılar sertleşirse temizlemek işkenceye dönüşüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @L@civert
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.