Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Arçeliği şikayet etmeme değer mi?

A AdilOlmayanYıldırım Konu Sahibi
7 ay (6348 mesaj)
Arçelikten ankastre kurdurdum davlumbazın sacını takmadılar takar mısınız dedim tamam ölçü alalım lazerle kesicez dediler.

Neyse 6 gün oldu ne gelen var ne giden sonra ben aradım yönlendirdiler gelen adamların birşeyden haberi yok abi biz.arıza için geldik dediler. Benim sinirlenmem gerekirken onlar boşu boşuna geldiği için benden daha çok sinirlendiler.

Neyse ben tekrar aradım servisi bu sefer direk teknik servisi aradı bayii. efendim lazerle kesimde sıra varmış yarın geleceklermiş dediler bende tamam dedim demek ki bu işler böyle. Ertesi gün servis geldi sacla elinde de sac makası. Tekrar ölçtü kalemle çizdi başladı sacı kesmeye tabii yamuk yumuk kesti görüntü iğrenç. Bayii yi.aradım yaaa öylemi amirime ileticem dedi 3 gündür ondan da haber yok.

Şimdi ben şikayetvara şikayet mi etsem yoksa bir sac için uğraşmasam mı ikilemde kaldım. Siz olsanız ne yapardınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


L Lynessa
7 ay (21 mesaj)
Ankastre bozukluğu için psikolog şart ben bunu anladım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M Mekatroniks
7 ay (1385 mesaj)
Tüm bu yazdıklarınızı şikayet var a yazın merkezide bilgilendirin , yamuk yumuk kesimin resmini çekip ekleyin 1 hafta içinde çözülecektir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


L LeBrock
7 ay (4067 mesaj)
Şikayetvara yazın bu konuyu.Zaten zottrik bir firma teknik servisleride 0
B Big Booble
7 ay (74 mesaj)
yazdığınız zaman sorununuz çözülecektir,
A AdilOlmayanYıldırım Konu Sahibi
7 ay (6348 mesaj)
https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/15916893teknik servise tanıdığım mühlet sona erdi şikayetimi yazdım bakalım çözümlenecek miDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.