Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
23
Cevap
0
Tıklama
3
Öne Çıkarma
Cevap: Araştırmalara göre 'karanlık modun' pil tasarrufuna etkisi az (2. sayfa)

X xpugur
6 ay (929 mesaj)
karanlık mod eğer tam siyah olursa anlamlı zaten...
google ın özellikleri içerisinde beta olarak sayfaları siyahlaştırabilyorsunuz(fotoların rengini değiştirmeme seçeneğide var ama tabi bu beta)


ayrıca göz için daha iyi, chrome/brave browser için "dark reader" eklentisini tavsiye ederim, sayfaları siyah yapıyor, isterseniz istediğiniz sayfa için devre dışı bırakılabiliyor ayrıca sayfaya özel modları var(bazı sayfalarda renklerde bozulma olduğu için)

R rakanishu
6 ay (365 mesaj)
Yahu ne bekliyorsunuz, %3-9 bile gayet iyi. Pilin %40'ını zaten panel kullanıyor. Ayrıca bu bir test olabilir anca, mahmutpek'in gönderdiği linkteki gibi, akademik çalışma olmaz. Nasıl bir üniversite imiş o, rezillik.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


S strathmorea
6 ay (2456 mesaj)
Gözler için önemli. Ayrıca %10 değer gayet de pilden tasarruf için iyi bir değer. Şu an karanlık mod olmasa baya bir sıkıntı yaşardım çünkü özellikle amoled ekranda göz olarak çok alıştığım bir durum. Pc de bile karanlık modda kullanıyorum kullanabileceğim ne varsa.

C Cool Storm
3 ay (1103 mesaj)
Göz yorgunluğunu azaltma etkisi fazla ama.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.