Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye
200
Cevap
0
Tıklama
72
Öne Çıkarma
Cevap: Araplara Karşı Duyulan Anlamsız Nefret (12. sayfa)

S
Saiki
5 gün (4419 mesaj)
Olayı yanlış pencereden değerlendiriyorsunuz, bize arap kültür ve geleneklerinin çok fazla zararı oldu ve olmakta, yaşamımızı daha kaliteli ve güçlü kılacak milletleri örnek alabiliriz fakat benliğimizi teslim etmeden bunu sağlamalıyız.

3.Sınıf barbar ve sapık ruhlu insanlara kardeşim diyip kucak açmak tarihimizde hep felaketler getirmiş biraz ders almalıyız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Klaore

P
pwrranger
5 gün (16 mesaj)
kimsenin araplara düşman olduğu filan yok
zaten belirtmişsin bunun bir mantığınında olmadığını buradaki temel sorun ülkenin haddinden epeyce bi fazla göç alması
her yerde arapların olmasına karşı halkın verdiği doğal tepkidir milliyetleri üzerine yoğunlaşrak ortaya çıkan arap tepkisinin özünde gerçek söylediğim gibi
çok fazla ve bir anda ülkeye hücum etmelridir ekonomik dengenin bozulmasından kaynaklı yaşadığımız fiili durum her milletin vereceği doğal tepkisidir bir anormallik yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


K
Klaore
4 gün (46 mesaj)
Bence sen yanlış tarafa çekiyorsun yada çelişkili bir adamsın.
Ben ülkemde istemediğimi zaten bu forumda elbet yazmışımdır. Konu o değil. Sen diyorsun ki arap şeylerini kullanmam. Bir kaç arabın göçmenin mültecinin yada komple ırkın yapmış olduğu kötü olguları, yapıtlara bağlayamazsın. Yapıttan kastım sözsel ve dini yapıtlar. Ben selamun aleyküm dedim diye arap şeysini mi kullanıyorum yoksa Rabbimin selamı üzerinizde olsun mu demiş oluyorum? Arap ırkının bize nankörlüklerinden dolayı, bir millet yüzünden dinimi bu duruma kıstas edeceksem tükürsünler benim karakterime ozaman.
Sen diyorsun ki arap şeylerini kullanmam. Selamun aleykümden örnek verdin arap şeylerini istemiyorum dedin. Dini inancın ne bilmiyorum ama sırf arap milletinden dolayı inançsızlığa itilmiş gibisin. İnançsızlığını araplara bağlamakta ne bileyim yani böyle bir insan varsa ilkokuldan başlayıp tekrardan okul okusun, olmamış insandır o.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Saiki

K
Klaore
4 gün (46 mesaj)
Ya kardeşim kendine has bir gelenek oluşturmazsan yaşatmazlar bu dünyada o ülkeyi. Gurbetçi Türklere işkence yapan almanyayı mı, her lafıyla bizi tehtit eden abdyi mi, kraliyet ile yaşayıp diktatör hüküm sürerek holigan yapısıyla ingiltereyi mi keza geçmişte ingilizler de bize çok darbe vurdu, tuvalet nedir bizden öğrenen ve konu her ne olursa olsun sarkozyden beri Türk düşmanlığı yapan fransızlara mı özenelim örnek alalım? Bir tek ispanya var doğru düzgün destek veren. Kimi örnek alacaksın? Örnek olmadıktan sonra ne anlamı var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Saiki