Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
32
Cevap
0
Tıklama
40
Öne Çıkarma
Cevap: Aramayla ilgili günde 12.5 değişiklik yapan Google, bir kişinin ölümüne sebebiyet vermiş olabilir (2. sayfa)

S Sawasson
5 ay (358 mesaj)
Uzaktan eğitimle forum donanıma editör olmuşumdur< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

H Huseyin-ZST
5 ay (7582 mesaj)
Çok niş işlerde google moogle hiç ırgalamaz. Ararsın. Lak diye bulursun.

Bu tarz işlerdeyim. Arayıp bulamayan olmaz. Ama çok yapılan bir iş yapıyor ve bunun için internet sitesi kullanıyorsan, evet, ayvayı yediniz.

Yaptığım işlerin forumlarında anlatıyorum falan. Google'ı öpeyim. Kusura bakmasın. İlgili konuyla arama yaparsanız da o forumda benim yazdığım şeyler çıkar. Benzer ürünleri üreten zaten 3 kişiyiz. En kalitelisi başkası. En çok özellik, esneklik (modüler tasarım) ve ucuzluk bende. Herşey açık. Bambambam. "Ucuz elektroniktir. Bozulabilir. Bozulursa bozulma ihtimali olan TÜM KOMPONENTLER çıkarılabilir, değiştirilebilir." Konseptim budur. Son derece dürüst. Ürettiğim kartların TAMAMI anakart gibi tasarıma sahip. Üstüne komponentleri yerleştiriyorsun. Bozulursa 20 cente alıyorsun, yenisini yerleştiriyorsun.

Benim ürünler böyle mesela. Çok niş alanlarda. Burada anlatmıyorum bile. Gerek yok çünkü.

Google şunu yapmış, bunu yapmış... Beni etkilemez. O ürüne ihtiyacı olan beni zaten bulur. Dediğim gibi, üç kişiyiz dünyada...

----------

Ama baskılı T-shirt satıyorsan ayvayı yedin yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyin-ZST -- 25 Ağustos 2021; 22:41:18 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

A antoffensive Konu Sahibi
5 ay (1393 mesaj)
Mağlum pandemi var hocam 😂< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Sawasson

S selmand
5 ay (8189 mesaj)
Google internet tekeli oldu çağımızın internet olduğu düşünülürse Google'ın böyle bir tekel olması yada tek bir şirketin tekel olması kabul edilemez. İnsanların ticaretleri özellikle küçük şirketlerin ticaretleri seo, reklam gibi konulara para ayıramayan şirketlerin ticaretleri bir şirketin insafına bırakılmamalı.
N nazerdogan1
5 ay (12 mesaj)

A Alpc1907
5 ay (29 mesaj)
Aynen google kapatılsın bir gecede cahil kalalım< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A armyoflovers
5 ay (494 mesaj)
Galiba şöyle olmuş. Atıyorum siz googla oyuncak yazdığınızda karşınıza çıkan sitelerden 1.si bu babanın para kazandığı site iken, google yaptığı değişiklik ile artık 1. Sıra değil ilk sayfada bile çıkmıyor. Dolayısıyla babanın siteye kimse girip alışveriş yapmadığı için tüm gelirini kaybediyor.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @nazerdogan1

C clientwho
5 ay (2 mesaj)
doğruysa skandal resmen
_ _Anarsist_
5 ay (801 mesaj)
Ödediği tazminat cezaları arşa vuran tekel google burda savunulur olmuş, üstüne editörü eleştirmişler. Google yüzünden benim plak şirketim battı, 150 bin lira civarı zarar ettim. Daha kötü durumda olan biri intiharda edebilir. Google'da yoksanız dünyanın en çaresiz insanlarından birine dönüşüyorsunuz bu işleri yapıyorsanız.

İnsan aklıyla dalga mı geçiyorsunuz? Google tekel, monopoly, iğrenç bir şirkettir. Para verdiğiniz kadar varsınız google'ın iğrenç algoritmasında.

Duckduckgo'da her zaman ilk 2 sırada çıkarken google'da ilk 10 sayfa'da yokum, daha ne diyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Anarsist_ -- 27 Ağustos 2021; 0:48:3 >


K Kelise
5 ay (1133 mesaj)
Trajedi ve intihar ciddi konular fakat haber sacma. Cunku yorumu atanin kim. ne oldugu belli degil. Internette anonim bir hesap arkasindan atilmis yorum. Kendini acindirmak icin boyle bir hikaye uydurmus olabilir, abartiyor olabilir, satislari ya da gelirleri her neyse artsin diye vicdan sizlatmak istemis olabilir. Gercekten bu kadar kotu durumdaysa anonim hesap yerine gercek bir hesaptan ya da gofundme'den yardim kampanyasi baslatarak otizmli cocugunu kurtarabilir.
O Okeanix
5 ay (3269 mesaj)
Google ve Apple ile yıllardır çalışan biri olarak

Apple ile tek bir sorun bile yaşamadım
Google bana yüzlerce sorun çıkarttı.
R rabitelli
5 ay (4061 mesaj)
7 gün geçmiş aradan ama yanıt yazmadan edemeyecem...

Çok niş bir iş (kafiye de yaparım, kariyer de) yapmıyorsan, çok yapılan bir iş yapıyorsan, onun nişini bulmak gerekir, başaran yaşar.

Baskılı tshirt mi dedin?
örnek: trakya bazaar...
gibi
gibi
illa ki bulurlar

yoksa istambok temalı baskı mı, almayım

bu minvalde giden yaşar, gidemeyen şaşar.
ben örneğin, 2018 sonu kapadım kepenkleri, o "lanet" nişi arıyorum hala, bi bulsam


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Huseyin-ZST

H Huseyin-ZST
5 ay (7582 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: rabitelli

7 gün geçmiş aradan ama yanıt yazmadan edemeyecem...

Çok niş bir iş (kafiye de yaparım, kariyer de) yapmıyorsan, çok yapılan bir iş yapıyorsan, onun nişini bulmak gerekir, başaran yaşar.

Baskılı tshirt mi dedin?
örnek: trakya bazaar...
gibi
gibi
illa ki bulurlar

yoksa istambok temalı baskı mı, almayım

bu minvalde giden yaşar, gidemeyen şaşar.
ben örneğin, 2018 sonu kapadım kepenkleri, o "lanet" nişi arıyorum hala, bi bulsam
Aynen abi, ya dev olacaksın. Dev ölçek olacak. Ya mikro ve niş. Etrafımda ikisinin dışında olan kim varsa patladı. Eh, devlerden birinin çocuğu olan arkadaşım, aile dostumuz falan da yok. Herkes orta ölçekli...

Ha, dünyalıklarını gene yapıyorlar. Sonra patlıyorlar, yarısını kaybedip devam ediyorlar. Ama o patlama süreci var ya, ömürden ömür götürüyor. Klasik modelde orta büyüklükte adam olmak ve gene de uzun yaşamak için çok geniş bir mide lazım. Etrafımda bu rahatlık seviyesinde sadece bir insan var. Kalan 14 tanesinin ömründen ömür gitti.
-------
Bir de profesyonel, eğitimini aldığı işi yapan patron var. En temizi o aslında. Amcamın biri mimar. Mimarlık şirketi var. İşler tıkırında. Diğer amcam ymm. O da keza, hayat güzel. Yatlar, California'da evler seviyesinde güzel. Ama ikisi de Türkiye'de kendi alanında en iyilerden biri. Şimdi, her ymm, her mimar böyle mi? Değil. O ışık varsa, oradan yürü, hiç kasma. Mutlu bir hayat. Ama böyle bir ayrışan yetenek yoksa, mutlu hayat için cins bir fikrin ticarete dökülüp, mikro ölçek takılmak en temiz ikinci model.

"Girişimciyim ben, yemek fabrikası açtım" ise hayatının kaydığının resmi... Bir çekin patlamasına bakar. %10'a çalışıyorsun. 150.000tl bir çek patlasa, açtığı hasarı kapatmak için 1.500.000tl ciro yapman lazım. Bay bay. Az önce tertemiz battın...< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.