Bu konudaki kullanıcılar: 19 misafir, 13 mobil kullanıcı
7505
Cevap
32735
Tıklama
8
Öne Çıkarma
Cevap: Apple TV 4K [ANA KONU] (376. sayfa)

H h.ozgur
19 sa. önce (1172 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: h.ozgur

arkadaşlar merhaba. apple tvyi ethernet kablosu ile kullanıyorum. ttnet 16 mb sınırsız aboneliğim var. sanırım hız yeterlidir. standart verilen td w9970 modem kullanıyorum. ancak özellikle turkcell tvyi izlerken yayın kalitesi çok fazla düşüyor. görüntüde uzun süreli dağılmalar oluyor. sizde de var mı bu sıkıntı yoksa modem ayarları ile oynamam mı gerekiyor?
acaba kablosuz kullansam daha mı fayda görürürm?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

P Papirus
18 sa. önce (5684 mesaj)
Aynı sıkıntıyı zaman zaman bende yaşıyorum TV+'ta ama internet hızı ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Çünkü aynı sorunu 50 Mbps hızda dahi yaşadığım oluyor ama sonraki saatlerde kendiliğinden düzeliyor.

İşin garip tarafı bu yayın kalitesi düşmesi TV+'ta olduğu zaman IPTV'de de oluyor ama ne hikmetse Youtube'daki videolar sorunsuz.

Bu işin muhakkak mantıklı bir açıklaması vardır ama ben çözemedim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @h.ozgur

H h.ozgur
10 sa. önce (1172 mesaj)
Cevaplar için teşekkürler. Ben aslında mevzunun İnternet hızıma değil de modemin kalitesizliğinden olduğunu düşünüyorum. Ttnetin verdiği bu modem iyi midir yoksa tavsiye edeceğiniz bir modem var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T toggy06
9 sa. önce (1512 mesaj)
ip ve dns bilgilerini manuel olarak girmeyi denermisiniz hocam, dns olarak da 8.8.8.8 olarak girin, enteresan bir şekilde işe yarıyor
Bu mesajda bahsedilenler: @Papirus

H h.ozgur
4 sa. önce (1172 mesaj)
Tamamen şansa ben de az evvel o kısma baktım ve dnsyi manuel olarak girdim ama ipyi otomatik te bıraktım. Onu manuel girdiğimde ne girmem gerektiğini bilmiyorum açıkçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Q QRocKfire
7 dk. önce (1088 mesaj)
İnfuse 5 pro satın almışsınız.Kullandığız sürece bir güncelleme yapmadan kullanıla bilir.infuse 6 geçerseniz bellini süre içinde satın alım yapmanızı ister ve infuse 5 tekrar dönemezsiniz.
Bu mesajda bahsedilenler: @theraptorx
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.