Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3442
Cevap
57002
Tıklama
19
Öne Çıkarma
Cevap: Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (173. sayfa)

M Mr. Jingles
3 gün (18743 mesaj)
Tavsiye ederim. V30 beni yanımda müzik çalar taşımaktan kurtardı. Çoğu zaman iPhone kullanmıyorum. V30 gibi bir telefon bir daha gelmez.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Mmertkk

. .psd
20 sa. önce (85 mesaj)
Merhaba.

Airpods (2.nesil) sahibiyim. Apple music aboneliğim de var. Bu durumda 6 aylık ücretsiz kullanma hakkım olmuyor mu?

Olmuyorsa zaten üye olduğum için mi, yoksa kulaklık 1 sene önce alındığı için mi?

Ya da oluyorsa nereden yapacağım? Bilgilendirirseniz sevinirim.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

T tanerakinnn
13 sa. önce (97 mesaj)
11/2019 yılında AirPods(2.Nesil) satın almıştım. Telefonu (İPhone X) İOS 15’e güncelledikten sonra ekranıma sık sık 6 ay ücretsiz Apple Music bildirimi gelmeye başladı. Daha önceki sürümlerde kesinlikle bildirim gelmiyordu. 3 ay zaten herkese veriyor 6 ay güzel dedim onayladım. Daha sonra faturalama maili geldi orada 3 ay olarak yazıyor. Apple desteğe ulaştım dedim siz 6 ay teklif ettiniz ama 3 ay uygulamışsınız. Sonra İrlanda’dan Efe diye bir yetkili aradı siz ne zaman aldınız AirPods’u falan dedi bende belirttim tarihi. Meğerse satın alımdan sonra 90 gün içinde ücretsiz oluyormuş. Daha sonra sistem pasife düşüyormuş. Öyle dedi. Bende dedim doğrudur ama bana neden 6 ay diye umutlandırdınız, geçmişte sizin sorunuz gibi buraya attığım ekran görüntüsünü Efe’ye attım evet haklısınız diyor. Dedim ne yapacağız? Efe şunu deneyeyim diyor olmuyor, bunu deneyeyim diyor olmuyor, adam en sonunda bir kod verdi bana 3 aylık deneme bitince kodu işleyeceğim. 6 ay’da oradan gelecek. Toplamda 9 ay ücretsiz deneme işlendi hesabıma. Verilen kod ücretsiz deneme olduğu için sistem kabul etmiyor.

Not; daha evvel Apple Music aboneliğim hiç olmadı.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @.psd
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.