Bu konudaki kullanıcılar: 2 kayıtlı üye, 4 misafir, 4 mobil kullanıcı
10517
Cevap
0
Tıklama
29
Öne Çıkarma
Cevap: Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (535. sayfa)

J Julimezar
dün (2833 mesaj)
Hocam Amazon'un kötü tarafı da Mng ile yollamaları oldu sağolsunlar Gebze Aktarma'da demir attı kargo 2 gündür hareket etmiyor. Kargo yola çıktığında adaptör sipariş ettim çok daha uzak mesafeden ertesi gün elime ulaştı. Telefon siparişinden 2 gün sonra kap ve ekran koruyucu siparişi verdim cumartesi yola çıktı muhtemelen Pazartesi kapımda olacak ama telefondan umudum yok 9-10 gün bu karadelikten kargosunu bekleyenlerin şikayetlerini de okudum. Herhangi başka bir siteden almış olsaydım büyük ihtimalle Cuma günü elimde olurdu .
E ercan2002
24 sa. önce (45 mesaj)
Teşekkürler.Yok hocam apple serviste değil arkadaş değiştirdi 450 tl ye.
Bu mesajda bahsedilenler: @ONUR_345241

E Etzel45
22 sa. önce (1171 mesaj)
Alınıyor hocam. İlk başlarda uçak modu Wi-Fi ile arama açık Full Wi-Fi kullanımı ile 8-9 saat ekran süresi alıyordum. Telefon görüşmesi falan sık olmaması kaydıyla. Ama tabi şuan pil sağlığım 88e düştü denemedim o kadar alabilir miyim aynı kullanımda diye ama yine 7 saati bulacağını düşünüyorum.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @İlkerA.

E Etzel45
22 sa. önce (1171 mesaj)
İOS 15 sürümü nasıl arkadaşlar? Hala 14.7.1 sürümündeyim memnunum şuanda geçmemi önerir misiniz? Pil performans olarak nasıl? Yeni özellikler çok yok sanırım. Geçilir mi?

Bir de cihaz Truck smilator ultimate oyununda full ayarlarda iken bazen kasıyor kasma yapmaması lazım oyunu oynayıp da öyle olan var mı?< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

0 0537
21 sa. önce (9953 mesaj)
SE 2020 İnce Kullanım Taktikleri ;

Şarjı uzatmak için : Hey Siri ve True Tone özelliklerini kapatın.

Wifi'a bağlanma süresini azaltmak için : Çok sık kullandığınız ağları tek tek açıp isimlerinin yanındaki i harfine dokunarak Özel adres ayarını kapatın. Bundan sonra wifi ağına bağlanırken iPhone özel mac adresi üretmeyeceğiz için ağa daha çabuk bağlanacaktır.

Bunları yapıp 2 gün kullanın farkı görünce teşekkür edersiniz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S sahin1001
21 sa. önce (373 mesaj)
Bildirimleri ekrandan okuyup aşağı kaydırıyordum ios14te. 15te sıkıntı yaşadım, üstten tuttuğum kısım çok küçülmüş. Hemen imzalar kapanmadan geri döndüm. Sırf bu bildirim özelliği için geri döndüm. Arıza filan yaşamazsam daha da güncellemem inşallah< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Etzel45

O Osvajac
12 sa. önce (449 mesaj)
SE almayı planlıyorum şarj sorununa çözüm olarak powerbank almayı göze aldım yeterki performans ve stabilite olarak beni 3 4 yıl götürsün gerektiği yerde bataryayı değiştiririm zaten günlük kullanım için kaç saat ekran süresi alıyorsunuz sosyal medya ağırlıklı kullanırım, bu tarz kullanıcıya önerir misiniz?
S salvery
11 sa. önce (134 mesaj)
Hocam Kaç saate dolduruyor 20den 100e
bende bi tane markasız hızı şarj var kablo dahil 80liraya aldım
marka basılsa aynı apple< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @baydyn

K KhaLTrex
5 sa. önce (101 mesaj)
beni bekle kanki :D şimdilik hiçbir artısı yok.
Bu mesajda bahsedilenler: @Etzel45

K KhaLTrex
5 sa. önce (101 mesaj)
true tone özelliği açarsan daha az şarjın gider verilerle sabit ;)
Bu mesajda bahsedilenler: @0537

K KhaLTrex
5 sa. önce (101 mesaj)
hızlı şarj tüm iphone telefonlarda %0-80 arasında etkilidir, %80-100 arası hangi adaptör yada kablo ile şarj edersen et voltaj düşürüldüğü için hızı hepsinde yavaş olacaktır. en temizi orjinal kablo ve kablo ile 2 buçuk saat şarj etmek. 5w adaptör ve kablo ile 2 saat ile 2 buçuk saat arasında şarj oluyor hızlı şarj olsa bu süre en fazla 10dk daha erken olur fazlası çıkmaz boşa masraf ve telefonun piline zarar.
Bu mesajda bahsedilenler: @salvery
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.