Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
89
Tıklama
0
Öne Çıkarma
APPLE IPHONE 5 BATARYA NEREDEN DEĞİŞTİREBİLİRİM.

S swat882 Konu Sahibi
4 yıl (7702 mesaj)
Merhabalar arkadaşlar, elimde iphone 5 var. Alalı 3.5 sene oldu ve orjinal bataryası ile bugüne kadar gelebildi.

Ancak artık batarya neredeyse bitme noktasına geldi. 100 de 100 şarj olduktan sonra bile çok hızlı bir şekilde şarjım bitiyor ve %30 a gelince telefon kapanıyor.

Bu telefonun orjinal bataryasını nerede değiştirebilirim. Ne kadara mal olur? Ayrıca bunu APPLE STORE a götürsek yaparlarmı?


şimdiden teşekkür ederim.
O OsbourneReynolds
4 yıl (1017 mesaj)
Apple Store bakar fakat tuzlu olur. Yan sanayi batarya tercih etmenizi öneririm. Benim cihaz da 4 yıllık, ben öyle yaptım. Eve en yakın telefoncuda yaptırdım. Sıkıntı çıkarsa muhatabın burnunun dibinde oluyor. Hemen götürüp gereğini yaptırabiliyorsun.
M Mehmetzerecen
4 yıl (135 mesaj)
benimde iphone 5s 3 seneden fazla oldu kullanıyorm , araştırmalarım sonucuwww.ifixit.com sitesinde satılan bataryaları bayağı övdüler forumda, bende onlara dayanarak sipariş verdim 20 günde geliyor filan demişler 13 gün oldu sipariş vereli ben. Gelsin kullanayım aynı durumdan bende muzdaribim cok araştırdım kullanan kişiler genelde ifixit, veya nohon bataryaları tavsiye ediyorlar, ben olsam türkiyede gidip bir telefoncudan batarya alıp yaptırmazdım.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.