Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Apple'dan Hollywood atağı: Apple TV+ yatırımları artıyor

S Sezgin Çiftci Konu Sahibi
2 ay (368 mesaj)

Apple, Los Angeles merkeziApple geçen hafta Cuma günü yaptığı açıklamada, Culver City ve Los Angeles sınırına yeni bir bölgesel merkez kuracağını söyledi ve şirketin ilerleyen zamanlarda Holllywood'da büyük hedeflerinin olduğunun sinyalini verdi. Apple TV+ için yatırımlar artıyorApple, yapılacak olan merkezin 550.000 metrekarelik bir alana sahip olacağını ve merkezin Apple TV+, Apple Music, mühendislik ve yapay zeka üzerine çalışan ekiplerini de barındıracağını söyledi. Bu açıklama, Apple'ın 2019'da başlatılan ve aylık 4,99 ABD Doları tutarındaki Apple TV+ hizmetine yatırım yapmaya devam edeceğini gösteriyor. 

Apple'ın söz konusu bölgede halihazırda 1500 çalışanı var. Şirketin 2014 yılından bugüne kadar satın aldığı Beats Electronics de Culver City/California'da bulunuyordu. Bununla birlikte şirket yaptığı açıklamada, yeni ofisin toplu taşımaya yakın yerde olacağını ve ayrı olarak servislerin de olacağını duyurdu. Film stüdyosu olacak mı? Şirket henüz Apple TV+ içeriği için tesiste stüdyo olup olmayacağını söylememiş olsa da yeni merkez zaten birçok TV şovunun ve filmin çekildiği yerlere çok yakın kurulmuş olacak. Bilindiği üzere Culver City aynı zamanda Sony'nin yan kuruluşu olan Columbia Pictures'ın da genel merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Bkz.İrlanda'dan Apple ve Google gibi şirketleri etkileyecek kritik kararSon olarak Apple buradaki merkezin ne zaman tamamlanacağını belirtmedi. Öte yandan şirket, 2026 yılına kadar bölgede 3000 çalışana sahip olmayı planladığını açıkladı. 
Kaynak:https://www.cnbc.com/2021/10/08/apple-building-new-regional-headquarters-in-los-angeles.html

 Haberi Portalda Gör


P ProjectMan
2 ay (11332 mesaj)
TV konusunda hiç bir zaman başarılı olamamış !

tarihte ilk HD yayını sunmuş ama o zamanda başaramamıştı !

_____________________________

Eski kullanıcı adı: SEO19ProjectManager

Bu mesaja 1 cevap geldi.

M Moueson
2 ay (5761 mesaj)
Acı ama gerçek< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @SEO19ProjectManager
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.