Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
28
Cevap
765
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Cevap: Apple 'çift dokunuş' eleştirilerine reklamla cevap verdi (2. sayfa)
R
geçen ay
Yarbay

Cevap veremeyince konuyu saptırmaya çalışan standart alıngan Android kullanıcısı...
Bu mesajda bahsedilenler: @FısFısss
T
geçen ay
Binbaşı

s23 ve watch6 kullanıyorum. 30 metre falan. sonrasında bağlantı kopuyor
Bu mesajda bahsedilenler: @FısFısss
H
geçen ay
Yarbay

Aslında bu özellik illa ki parmaklarınızı birbirine dokundurmanıza gerek olmaksızın da çalışıyor. Sadece ekranın size dönük ve uyanık olması lazım. İşaret parmağınızla hafif sertlikte herhangi bir yere çift vurunca çalışıyor. Mantık hataları burada.Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @CWaRRioR
C
geçen ay
Yarbay

always on açıkken saatte balığa çift tık yapsaydı adam çekecek miydi? Allah için bi dene yaz sonucu merak ettim. eğer öyle çalışırsa işte o zaman işe yarar derimBu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Huan8
H
geçen ay
Yarbay

Saatin ekranına bakıyor gibi bir pozisyonda olması lazım. Kolunu balıktan ayırmadan tutmaya devam edip, ekrana bakmaya çalışırsan o esnada olur. Hep açık ekran yapıp denedim. Olmuyor. Sebebi, hep açık ekranda, ekranın uyanık olması ile saatin uyanık olması farklı şeyler. Saati yüzüne döndürdüğün anda çift tık çalışıyor. Yüzüne değil de normal duruşa veya bir şeyi kavramaya geçtiğin anlarda çift tık iptal.
Bu mesajda bahsedilenler: @crashris
H
geçen ay
Yüzbaşı

Bu saatlerin kendisi de abuk sabuk zaten


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @xSHUJx
X
geçen ay
Teğmen
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Headlong Into Carnage
4
geçen ay
Yarbay

diğer markaların istediği kadar özelliği olsun hiç biri adam gibi çalışmıyor o yüzden herkes o özellik var diye bakmıyor.

Bu mesajda bahsedilenler: @erensunay
D
geçen ay
Yarbay

10 metre ve açık alanda ama 40 metreden işliyor... "kullanıcılar bunun reklamda gösterildiği kadar hızlı ve pratik çalışmadığını, hatta çoğu kez kazara devreye girdiğini söylüyor." buda her zaman işlemiyor ki...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.