Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
131
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Apple, ABD'de 3 büyük üretim tesisi kuracak

M macromedia21 Konu Sahibi
4 yıl (5740 mesaj)

ABD başkanı Donald Trump, Apple'ın Amerika Birleşik Devletleri'nde en az 3 büyük üretim tesisi kuracağını söyledi. Wall Street Journal'e konuşan Trump, Apple'ın gelecekteki tesislerinin "büyük" olacağını ve muhtemelen ülkede binlerce kişiye iş istihdamı yaratacağını ifade etti.

 

Ayrıca Bkz.Adobe sonunda Flash Player'ın ölüm tarihini açıkladı
Birçok kişi bu hamlenin bizi ABD yapımı iPhone'lara bir adım yaklaştıracağına inansa da, tedarikçilerinin çoğunluğunun Asya merkezli olması bunun düşük bir ihtimal olduğunu gösteriyor. Şirket iPhone'ları Asya ülkelerinde montajlamaya devam edecek. ABD merkezli tesisler muhtemelen aksesuarlar için veya şirketin şirketin kapalı kapılar ardında yürüttüğü otomobil projesi için kullanılacak.

 

Apple için boykot çağrısı yapan Trump iPhone kullanıyor


Apple'ın üretiminin bir bölümünü Amerika Birleşik Devletleri'ne taşıması, seçim kampanyalarından bu yana Donald Trump'ın öncelikleri arasında yer alıyor. Şu an başkan ABD dışında üretildiği için Apple ürünlerine karşı boykot çağrısı yapmış durumda. Ancak kendisinin güvenlik nedeniyle Android akıllı telefonun kullanmayı bırakarak, iPhone'a geçiş yaptığını belirtelim.

 

Apple henüz ABD fabrikaları hakkında bir açıklama yapmadı. Ancak Donald Trump sır tutmaya pek müsait bir yapıda olmadığı için önümüzdeki günlerde konuyla ilgili daha fazla bilgiye sahip olmayı bekliyoruz.

 Haberi Portalda Gör


G GreyParrot
4 yıl (613 mesaj)
Vay Donut trump amca.
R redwolf0
4 yıl (2005 mesaj)
yaptığı iş harika , kendi ülkesini düşünüyor ilk önce
E eric13
4 yıl (4277 mesaj)
Bu sarlatana inanan var mi hala ?
K kadirirdem
4 yıl (8908 mesaj)
Trump dediğini yaptırtacak gibi duruyor.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.