{"HasError":false,"Message":"","Data":"\n\n\n
Bu Mesaja Gelen Cevaplar
\n\n\n
\n\n \n Hocam benimkiler genellikle tarih değilse politika stratejiler halklar sosyoloji zaman zaman psikoloji şeklinde oluyor. Gündemi takip etmeyi ülkelerde yaşanan iç savaş seçim darbe ve her türlü siyasi olayı okuyup araştırma yapmayı seviyorum.

Bilim alanında uzay ile alakalı özellikle hubble teleskobu beni en çok etkileyen şeylerden biri. Hatta 2 tane güzel belgesel var izlemenizi tavsiye ederim.
Bu olması lazım :\n
\n \n Hocam benimkiler genellikle tarih değilse politika stratejiler halklar sosyoloji zaman zaman psikoloji şeklinde oluyor. Gündemi takip etmeyi ülkelerde yaşanan iç savaş seçim darbe ve her türlü siyasi olayı okuyup araştırma yapmayı seviyorum.

Bilim alanında uzay ile alakalı özellikle hubble teleskobu beni en çok etkileyen şeylerden biri. Hatta 2 tane güzel belgesel var izlemenizi tavsiye ederim.
Bu olması lazım :https://www.youtube.com/watch?v=fbsRFxu7U2k

Bioloji olarakta insanın varoluşu ve canlılar ile alakalı araştırma yapıyorum.

Son zamanlarda depremler ve fay hatları yani jeolojiye merak saldım diyebilirim. Mesela uzun yıllar önce volkan patlamalarında dünya nüfusunun büyük çoğunluğu yok oluyor. Hatta Celal hoca da bir programda bundan bahsediyor İlber hocayla birlikte.

Evrim'e eskiden çok saçma bir şekilde şiddetle karşı çıkıyordum ama okudukça mantıklı gelmeye başladı. Evrimi reddetmeyi akılcıl bulmuyorum.

Yakınımda psikolojik rahatsızlığı olan bir dostum var onun ilaçları hakkında sürekli araştırma yaptığım için antideprasanlar yan etkileri şizofreni paranoya gibi konular ve ilaçlarla fazla içli dişliyim.

Arkeolojik kazıları yakından takip etmeyi seviyorum özellikle şuanda göbeklitepe gündemimde.

Çevremizdeki komşu ülkelerin siyasi ve politik durumları ekonomik ilişkilerini okumayı sevyiorum.

Yani hocam çok fazla alanda okumalar yapıyorum. Okumak bana iyi geliyor.\n
\n\n \n\n Yorumun Devamı\n Yoruma Git\n \n \n ülkücüadam - 22 Mart 2018; 0:26:52\n \n \n \n
\n","HashErrorCode":0,"UnixTime":1597447579.0}