Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Apex Legends Switch Oynanış Fragmanı

B Bloo. Konu Sahibi
5 ay (21252 mesaj)
 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment, Apex Legends'ın Switch versiyonundan ilk oynanış fragmanını yayınladı.

Oynaması ücretsiz battle royale oyunu 9 Mart'ta Switch için çıkacak.
 
Oyun Switch'te diğer platformlardaki versiyonlarla aynı içeriklere, özelliklere ve sezon ilerleyişine sahip olacak. Cross-play desteği sayesinde Switch kullanıcıları oyunu diğer platformlardaki oyuncularla beraber oynayabilecek.
 
Switch kullanıcılarının sekizinci sezona daha hızlı yetişebilmesi adına tüm Switch oyuncularına Battle Pass için ücretsiz 30 seviye verilecek ve çıkışından iki hafta boyunca iki kat deneyim puanı kazanabilecekler. Switch oyuncularını ayrıca sınırlı süreli ücretsiz efsanevi skin Pathfinder bekliyor.
 
Oynanış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

E encuni
5 ay (3814 mesaj)
yine iyi yapmışlar. Tam ekran degılde %50 sayfa ölçeklendirmede açarsanız nasıl görünüceğini anlarsınız< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >


F Focke-Wulf
5 ay (1673 mesaj)
Her fragmanda tum rakipler iki uc mermide knockdown oluyor. Keske bana da denk gelse< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.