Anket!!! Evlenecekmisiniz?
 Sonuçları gör
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
36
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Cevap: Anket!!! Evlenecekmisiniz? (2. sayfa)

J JaReD22
2 ay (5333 mesaj)
En doğrusunu yaparsınız hocam şu dil sorununu çözerseniz gerisini bir türlü halledersiniz
Artık ülkedeki kızlara karşı bir güven problemi var ne yazık ki insan güvenemiyor
Sosyal medya ve tvlerdeki o saçma sapan diziler bu noktaya getirdi
Evli olupta başka erkeğe giden kadında zaten ne diyeyim ki öyle kim bilir ne kadar çok vardır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @NitroNos

W wassuplaying
2 ay (240 mesaj)
Karşıma çok kafa dengi biri çıkmadıkça evlenmem. Hele bir de yok şöyle şatafatlı düğün, yok şu kadar altın isterim diyen bir kişiye anında tekmeyi vururum. Çünkü öyle bir insanla mutlu olmam mümkün değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


D DHF_Viper
2 ay (340 mesaj)
Daha dün gelinlik, damatlık ve bindallı için 2850 TL ödedim. 😂

Çok uzun şekilde yazamayacağım. Nişanlımı seviyorum, evleneceğim. Ama sizin aklınız fikriniz para olduğu için alın para: Bana getirisi giderinden çok daha yüksek olacak.

Nişanlımla tanışmadan önce babasını kaybetmiş. Geçtiğimiz yaz annesini de lösemiden kaybettik. Sadece bir kız kardeşi var ve tüm mal varlığı ona kaldı aslında. Dubleks bir ev; köylerinde 7 dönüm tarla, orda da iki katlı dubleks bir ev. Hatta daire olarak düşünürseniz toplam 3 evi var kendine ait. Artı babasından kalma arabasıda var.

10 Temmuz’da düğünüm var, beklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

S Sigunyula
2 ay (3 mesaj)
Yaşayıp göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Z Zihnin Geleceği
2 ay (172 mesaj)
Evlenecek kız bulsam nikahı basarım gerekirse borca bile girerim. Ama böyle bir insan yok o yüzden muhtamelen evlenmeyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: DEFxR Ride Or Die
2 ay (3169 mesaj)
Büyük konuşmamak lazım ama ilerde karşıma iyi birisi çıkarsa neden olmasın...
B batieskleon
2 ay (24 mesaj)
Kardeş düğün alkollü, yemekli olursa gelirim sonuçta bu kadar mal varlığında cimrilik yapmamanız lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @DHF_Viper

D danny_zuko
2 ay (1539 mesaj)
Kardeş dediğin yaştayız ve evlenmeden bekledik. Birikim de yok . eğer elin kızı gelip evlendikten sonra huzursuzluk çıkarıp beni mutsuz edecekse ben öyle hayatın ..! bilmiyorum hala evlenecek birini bulamadım ,bulunacak gibi de değil benim kendi yaşamım kaynaklı.
D danny_zuko
2 ay (1539 mesaj)
Yanlız olması en güzel tarafı olmuş. Ortalığı karıştıracak bir kaynana yok. Uzak akrabaların da kızın kafasına girmesine izin vermezseniz sizin evlilik çok güzel olur. Hayırlı olsun .
Bu mesajda bahsedilenler: @DHF_Viper

E Eisenmate
2 ay (332 mesaj)
Kız olsa evleniriz.
A agisol
2 ay (101 mesaj)
Arkadaşlar daha 2 ay önce 12 yıllık evliliğimi bitirdim. Benim edindiğim tecrübe şu en mutlu evliliğin bile ömrü 10 sene. Oda en fazla. Sonrası pişmanlıklar ve kocaman sorunlar, boşa geçmiş yıllar.. Liste böyle uzayıp gider

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


C Catcheee
2 ay (12 mesaj)
Küçükken büyüdükce düşüncelerin değişir demişlerdi,büyüdüm yaşım 36 düşüncem değişmedi yalnız yaşıyorum evlenip düğün yerine ev ve araba sahibi oldum çok şükür takılıyorum.

Çevrem evli dolu hatta bazı arkadaşlarım borç ödemek için sabah 6 da işe gidiyo akşam 9 da eve geliyo ve mutluyum çok şükür evliyim diyo:))) bence bunların psikolojisi bozuk,ben evlenmedeki amacı anlamadım aynı evde yaşadığım sevgililerim oldu valla bişeyde olmuyor o da kızın akrabası falan filanla muhattap olmuyorsun ons rağmen valls sıkılıyorsun:)

Şimdi baba olmak gibisimi var evlenin düzeniniz olsuncular gelir:)) düzeni anlamıyorum yani yaşlandığımda karım bi çay kahve getirsin diye 30 yıl bu eziyetimi çekecem,evlilik kadın için başarıdır,erkek için inanın hiç bi manası yok.

Yani bakıyorum neden bu kadar adam düğün yapıp evlenip zor bi hayatı tercih ediyor ben işsiz kalsam bile rahat yaşarım bu bile yeter.Konu sahibi için şunu diyeyim gördüğüm en zeki adamsın kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


C Catcheee
2 ay (12 mesaj)
.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


C Celonfix
2 ay (3825 mesaj)
Asla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


C Catcheee
2 ay (12 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Zaten evlenmek istemiyorum ki çabam bile yok :)

Zengin olsam da olmasam da evlenmem.

Evim var arabam var belirli bir maaşla geçiniyorum inşallah memur olmaya çalışıyorum ileride şirket açma planlarım var ama bana 10 sene sonra sorun gene aynı cevabı vereceğim.

Şu anda acayip kafam yerinde çok rahatım ha evlenirsem de Türkiye'de evlenmeyeceğim Avrupa/Amerika/Rus tarafından da olur fark etmez.
İnan hayatlarımız aynı diyebilirim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T taııbuv
2 ay (632 mesaj)
evlenmek isterdim ama evlenemeyeceğim. hayatta yalnızlık kötüdür şimdi ailesi olan insanlar bunu hissetmiyor ama ileride onlar olmayınca tek kaldıktan sonra eve gittiğinde bir ses bile olmadıktan sonra paranın malın mülkün bile önemi yok. tek olduktan sonra en güzel evler de yaşasan ne olacak keyif mi verecek.
Ç çerkes89
2 ay (181 mesaj)
Yaş 31 oldu 40 a kadar aşkımdan ölsem bile evlenmeyi düşünmüyorum. 40 dan sonra ancak mantık evliliği olabilir.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.