Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
7
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ankastre Set ve İndüksiyonlu Ocak Tavsiyesi Lütfen

R Ramualda Konu Sahibi
2 yıl (427 mesaj)
Arkadaşlar Merhaba,
Kısmetse ekim ayında evleniyorum. Evimizi de 3-5 gün önce aldık. Fakat Ekim ayına bitmiş olacak. Nişanlımla normal bir ocak ve fırın alacağımıza ankastre takım almaya karar verdik. Ama kafamız oldukça karıştı. Bir kaç sorum olacak bilgisi olan cevaplayabilirse sevinirim.

1) Öncelikle şunu söylemek istiyorum beyaz eşyalarımızı Siemens'den aldık. Buna göre Ankastre Set önerebilir misiniz? (Ocak - Davlumbaz - Fırın - Mikrodalga)
2) Tüplü Ocak mı yoksa Komple İndüksiyonlu Ocak mı önerirsiniz? (Sebeplerini açıklarsanız sevinirim.)
3) İndüksiyonlu bir ocak aşağı yukarı elektrik faturasına ne kadar yansır? Şu anda bulunduğum evde 4 ayda 1 Tüp alıyoruz. Hesaplamayı ona göre yapacağım.
C candogan62
2 yıl (13667 mesaj)
3 yıldır indüksiyonlu Ocak kullanıyorum ve inanılmaz derecede memnunum. Gazlı ocaktan sonra çağ atlamış gibi hissediyorsunuz. Kesinlikle indüksiyonlu ocak almanızı öneririm. Elektrik faturasına olan katkısı kullanıma göre değiştiğinden kesin yorum yapamıyorum ancak benim kullanım alışkanlığıma göre doğalgaz ile kıyaslanacak kadar düşük. LPG’ye göre çok daha avantajlı olacağı kesin.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

T t@rik
2 yıl (1009 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

3 yıldır indüksiyonlu Ocak kullanıyorum ve inanılmaz derecede memnunum. Gazlı ocaktan sonra çağ atlamış gibi hissediyorsunuz. Kesinlikle indüksiyonlu ocak almanızı öneririm. Elektrik faturasına olan katkısı kullanıma göre değiştiğinden kesin yorum yapamıyorum ancak benim kullanım alışkanlığıma göre doğalgaz ile kıyaslanacak kadar düşük. LPG’ye göre çok daha avantajlı olacağı kesin.
Hocam PM ye bakar mısınız?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S shopsiemens
2 yıl (2151 mesaj)
Merhaba,

Siemens düşünürseniz aşağıdaki modeller için yardımcı olmaya çalışırım.

Saygılar.

Modeller:
Fırın: HB534FER0T
Ocak: EO6C6PB11O
Davlumbaz: LC66KAJ60T
Mikrodalga: BF525LMS0

Serdar Çetin
05533976676


Bu mesaja 1 cevap geldi.

- -YucukluSucurtam-
2 yıl (1409 mesaj)
Siemens dışında Electrolux da satmaya başlamışsınız sanırım daha önce Electrolux markası satıcılar över pazarlar almayın deniliyordu da forumda. Hayırlı olsun.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @shopsiemens

S shopsiemens
2 yıl (2151 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

Siemens dışında Electrolux da satmaya başlamışsınız sanırım daha önce Electrolux markası satıcılar över pazarlar almayın deniliyordu da forumda. Hayırlı olsun.
Yok ben gene Siemens satıyorum ama arkadaşım var Electrolux bayisi illa bu markayı isteyeni yönlendiriyorum. halen oturmamış bir servis yapısı var ve ürünler eskisi gibi değil bunu söylüyorlar.
Bir de her markanın gerçekten iyi olduğu modelleri var, iyi etüt etmek gerek.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

- -YucukluSucurtam-
2 yıl (1409 mesaj)
Forumda gezinirken üst konularda Electrolux ve çözümler konusunu gördüm şaşırdım.

Anladım servis konusunda haklısınız evet marka değil markadan çok model önemli.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @shopsiemens

S shopsiemens
2 yıl (2151 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

Forumda gezinirken üst konularda Electrolux ve çözümler konusunu gördüm şaşırdım.

Anladım servis konusunda haklısınız evet marka değil markadan çok model önemli.
Tabiki, bir kişi bir markanın bir ürününü kullanıp memnun kalmayınca tüm markayı gömüyor. Buranın sorunu bu maalesef.
Geniş açıdan bakmak lazım, ben aleni Siemens satıyorum bunu artık herkes biliyor zaten, fakat beni arayıp Samsung soran kişiye buzdolabı bakıyorsanız alın derim ama yıkalamalı grup çok güven vermiyor diyorum.
Kalkıp Uzak durun kesinlikle Siemens mükemmel demiyorum tabiki =)
Zaten bir kaç kişi var forumda böyle davrandığımızdan hala buradayız yoksa çoktan dışlanırdık =)))DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.