Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
208
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ankara LaserWash yıkamayı test ettim

O oneyy1905 Konu Sahibi
4 yıl (938 mesaj)
Merhabalar herkese,

Ankara'da bir süre önce duyduğum ancak gitme fırsatını bulamadığım, yeni yıkama teknolojisi diye bahsedilen LaserWash'ı test ettim. Bununla alakalı da ufak bir video çektim. Ücreti ve yıkama şekli videoda yer alsa da eklemeden edemeyeceğim, özellikle fırçasız araç yıkama konusuna takıntılı, fırça çiziklerinden hoşlanmayan kişiler için bulunmaz nimet. Arabanın altına ve alt-kenarlarına su püskürtmesi de ayrıca hoşuma gitti.

Yıkama, Kazım Karabekir caddesi üzerinde Petrol Ofisi istasyonu'nun içinde.

Yıkamada çalışan arkadaş, yeni yeni adımlar attıklarını, Türkiye çapında yaygınlaşmak istediklerini ve distribütör usulü ile çalışacaklarını söyledi.

Laserwash Videosu için

Videoyu izlemek için tıklayınız
H Hamdi0555
4 yıl (3201 mesaj)
iyi niyetli güzel bir girişim ama içi temizlenmeyen araç için 25 tl çok fazla.
L lifeblood6
4 yıl (966 mesaj)
yıkamıyor hocam bu, bunun yerine düzgün yıkayan bi yere gidip, 10tl fazla atıp mikrofiber bez kullanın fırça kullanmayın diye ricacı olursanız en temizi olur.

Zaten yıkamada araca zarar veren aslında fırçadan ziyade kullanılan su, kuyu suyu kullanıyorlar şebeke suyu pahalı olduğu için. kuyu suyuda korozyon ve ağır metallerle boyaya ve cilaya zarar veriyor.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.