Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
1
Cevap
91
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Ankara kedi kısırlaştırma

M mturgaye Konu Sahibi
6 yıl (56 mesaj)
Merhaba,
Kedimiz bir süredir gözümüzün içine baka baka sağa sola işiyordu. Sebebi cinsel isteklermiş.
Kısırlaştırmak için Ankara'da araştırdık. Büyükşehir belediyesi ve çankaya belediyesi sadece sahipsiz hayvanlarla ilgileniyor.
Ankara üniv. vet. fak. önce gidiyorsunuz bakıyorlar ve randevu için tekrar gitmeniz gerekiyor.
Gölbaşında oturduğumuz için oradan soruşturduk ve bir petshop tavsiyesi ile bir veteriner bulduk.
Önce bizi kısırlaştırmadan vazgeçirmeye çalıştı. Bu tavrı çok hoşumuza gitti. Tabi biz de istemiyoruz ama erkek olduğu için sürekli eş bulmak çok zor.
Kısırlaştırma işlemi hazırlığı ve esnasında çok ilgiliydi.
11 aylık kedimizin aşısı, tırnak bakımı, tüy bakımı vs gibi işlemler için hiç para almadı; sadece kısırlaştırma için 150 tl aldı.
Başka yerlerde "350-800 arasında değişir, ameliyat sırasında belli olur ancak" gibi absürd söylemlere ilaveten "günlüğü 50 tl den 5 gün kalması gerekir" diyenlere ve tabii ki tırnak-tüy bakımı ve aşı için ilginç rakamlar telaffuz edenlere kadar bu camiada ne kadar düdükçü olduğunu hayretle keşfettik.
Biz çok memnun kaldık, operasyon sonrası kedimizi eve getirdik. Orada kalmasına hiç lüzum olmadığını da gördük.
Ayrıca hangi şampuan alsak falan gibi sorulara evde kedimizi nasıl temizleyeceğimizi güzelce anlatan ve ürün satma, düdükleme derdi olmayan bu veteriner ve günümüzde az sayıda kalan bu tür insanlara bir teşekkür kabilinden hiç değilse burada durumu paylaşmak istedim.
M mertoloji
2 yıl (5 mesaj)
Acaba adını hatırlıyormusunuz veterinerin?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.