Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ankara ikinci el eşya Firmaları

G göktürk Konu Sahibi
geçen yıl (561 mesaj)
Ankara’nın tüm ilçeleri, mahalleleri ve çevresindeki tüm semtlerden sokaklardan ikinci el eşyalarınızı mobilyalarınızı en iyi fiyatlara nakit olarak anında alacak tüm firmalara İtfaiye Meydanı’nda bulabilirsiniz. Ankara ikinci el eşya firmalarına baktığınızda 2.el Eşya ve Spot eşya alımında en iyi ve temiz işi yapan firmalar, Ankara’nın her ilçesinden ve mahallesinden bir telefonunuzla ikinci el eşyalarınızı, ikinci el beyaz eşyalarınızı, 2.el mobilyalarınızı ve büro mobilyalarınızı nakit olarak satabileceğiniz en en iyi Ankara 2.el eşya firmaları www.itfaiyemeydani.com da.

< Resime gitmek için tıklayın >

İsterseniz 2.El Eşya Alanlar Ankara denince firmalar telefonla, yada whatsapp ile ulaşarak 2. el ürünlerinizi en iyi fiyat garantisi ile bize satabilirsiniz. Whatsapp ’tan satmak istediğiniz ikinci el v sıfır eşyalarınızın resimlerinin gönderin , uzman firma çalışanı arkadaşlarımız resimleri incelesin ve size hemen fiyat versin.İkinci El Eşya Ankarafirmalarının hepsi sizlere eşya alım hizmeti sunacaktır.

< Resime gitmek için tıklayın >

Ankaranın En İyi ve En Güvenilir 2. El Eşya Alım ve Satım Merkezlerinden Arslan Spot Ankara da bulunan Tarihi İtfaiye Meydanı içerisinde yer almaktadır. uzun yıllardan beri ikinci el eşya alım ve satım sektöründe hizmet vermektedir. Güler yüzlü personellerimiz ile her zaman müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda tutmaktayız. Ankaranın tüm merkez ve dış ilçelerinden ikinci el eşya alan yer ve mobilya alan yer denince sektörden eşya alım işlerine iyi ve en hızlı şekilde devam ediyoruz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.