Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
3871
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Android Tabletler Bölümü Kuralları!

L lazloo Konu Sahibi
10 yıl (9315 mesaj)
*Android cihazlar ve android tabletler bölümlerine mesaj yazan üyelerimiz forum genel kuralları yanında Android Cihazlar Ve Andorid Tabletler Bölümü Kurallarınıda kabul etmiş olurlar.

1)Forum genel kuralları geçerlidir. Kurallara bu linkten ulaşabilirsiniz.http://forum.donanimhaber.com/registration.asp
2)Bu bölüm altındaki başlıklara hakaret içeren/küfür içeren mesajların yazılması kesinlikle yasaktır.Bu kurala uymayanlara 4 gün ve duruma bağlı olarak daha uzun süreli forumdan uzaklaştırma cezası verilecektir.
3)Forumda illegal içerikli paylaşımlarda bulunmak veya bu içeriklere ilişkin istekte bulunmak kesinlikle yasaktır.Kurala uymayanlara en az 7 gün olmak üzere daha uzun süreli bölüm kısıtlaması verilecektir.
4)Bölümler altında konu açmadan önce aynı içerikli konunun bulunup bulunmadığını öğrenmek için ( http://forum.donanimhaber.com/search.asp ) linkini kullanabilirsiniz.
5)Konunun güncel tutulması için tek smile,mesajım bulunsun,up!,yukarı... gibi kelime ve işaretlerden kaçınınız.
6)Android Cihazlar ve Android Tabletler başlıklarının altında cihaz ve aksesuar satışı yapılması yasaktır.Bunun için ikinci el bölümüne konu açılmalıdır.< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.