Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
27
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Android'in yeni performans şampiyonu: Huawei Mate 20 Pro (2. sayfa)

B badcrow
2 yıl (1767 mesaj)
Erdi hocam video izlerken söylemişsiniz ama yaklaşık 2 ay önce ben OnePlus 6 kullanırken şuan android Eko sistemindeki en Yüksek scor alan dediğiniz cihazdan daha fazla bir puan almıştım belirtmek istedim sd845 işlemcili bir cihazla oneplus 6 konusunda var

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badcrow -- 5 Kasım 2018; 0:53:13 >


Bu mesajda bahsedilenler: @fx57

G Guest-FAA9DFD80
2 yıl (498 mesaj)
Huawei nin amiral gemisini de eleştiriyorlar. Bunları gören de telefonu gerçekten kullanıyor sanacak.

Sırf Huawei marka bir telefona yada android e çamur atmak için girenler de mevcut.
A alaz1903
2 yıl (1878 mesaj)
İki yıldır Huawei P10 Plus kullanıyorum. Şu ana kadar performans olarak en memnun kaldığım cihaz oldu. Huawei kamera, hız ve teknoloji açısın her yönüyle dengeli ve üst düzey cihazlar yapmaya başladı. Bizim ülkemiz ise gerçekten biraz garip, hayatında hiç Huawei amiral gemisi kullanmamış insanlar hiçbir somut desteği olmayan kulaktan dolma forum argümanlarıyla boş beleş ahkam kesmekte hiçbir sakınca görmüyor. Teknoloji marketlerinde satış görevlisi olan sözde danışmanların bile cehaleti dudak uçuklatacak cinsten.
İngiltere'de yaşıyorum Huawei cihazlar burada o kadar yaygınlaşmaya başladı ki. Aklı ve mantığı olan insanların kaliteyi hemen keşfetmekte geç kalmadığını görüyorsunuz. ABD pazarında da şu an serbest bırakılsa piyasada çok büyük bir pay alacakları gün gibi açık. Yasaklanmasının önemli sebeplerinden biri de bu bence. Hiçbir markayı kullanırken bu sözü söylemedim ama şu anki düşüncem şu: Bir sonraki telefonum da bu kadar kaliteli cihazlar yapmaya devam ettikleri sürece çok büyük ihtimalle Huawei olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaz1903 -- 5 Kasım 2018; 4:14:6 >


P Pandemic
2 yıl (1002 mesaj)
Bence teşekkür etmeliyiz böyle güzel insanlara...
Bu mesajda bahsedilenler: @naoghlm

B benhuraxu
2 yıl (400 mesaj)
Erdi abinin yeri başka. Tam istediğim şekilde incelemeler yapıyor.
D Das Boot
2 yıl (3110 mesaj)
Benim gordugum 7nm kirin 980 anca snapdragon 845 i yakalamis performans modunda da azicik gecmis. Bu abarti niye? Goygoyu goren sanir ki sd845 i 2 ye katlamis?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


J justmark
2 yıl (94 mesaj)
Performans konusunda kıyas yapacaksanız OnePlus6t-OnePlus6-Mate20 Pro-P20 Pro-Pixel 3-Meiuzu 16th gibi ürünler kıyaslanmalı diyorum. Herşey donanım değildir..
D DH Misafiri
2 yıl (66737 mesaj)
ne anlatıyon yarım saattir altıüstü bi telefon
alırsın eline en baba oyunu acarsın kasma varmı yokmu
pil ne kadar gidiyor denersin en agır şartlarda
kamerayla karanlık ve aydınlık ortamlarda test yapıp karsılaştırırsınDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.