Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Anatolia Hayvan Hastanesi

Y yavuzcihanozyurt Konu Sahibi
2 yıl (55 mesaj)
1994 yılında kurulan Anatolia Hayvan Hastanesi, faaliyet alanında tüm tıbbi ve akademik gelişmeleri takip ederek kurum içerisinde uygulanma ve kullanımı ile değerli dostlarımıza hizmet vermektedir. En doğru tanı, tedavi ve cerrahi araştırmalar için titizlikle çalışılmaktadır. Üniversiteler ile eğitim alanında sürdürülen iş birliği sayesinde bilgi paylaşımı yapılmaası ve deneyim iki taraflı olarak aktarılması bizler için önemlidir.Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz staj eğitim programları ile meslek adayı veteriner hekimlerin yetiştirilmesine katkı sağlamaktayız.

Anatolia olarak, hayvanlarınızın emin ellerde olduğunu garanti ederiz. Onların sorunları için biz buradayız. Evcil hayvanlarınızla mutlu ve huzurlu günler ve hayvanlara da nice uzun ömürler dileriz.

Bize ulaşmak için hayvan hastanesi bağlantısını kullanabilirsiniz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.