Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
35044
Cevap
1645553
Tıklama
6
Öne Çıkarma
Cevap: ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1753. sayfa)
M
2 ay
Binbaşı

Merhaba arkadaşlar. Yeni konu açmak mı buraya mı sormak konusunda kararsız kaldım. Ancak buraya yazmayı uygun buldum.
1994 yılı İÜ İktisat Fak. İşletme bölümü girişliyim. Bazı nedenlerle eğitimim yarım kaldı. Son öğrenci affından aslında aklımda yokken faydalanmak istedim ve af başvurum kabul edildi.
Ancak ilgili kanunla yatay geçiş hakkı var ve ben AÖF yatay geçiş yapmak istiyorum.
İlgili kanunda kayıt olunan bölümle ilgili denkliğe göre kayıt olunabileceği yazıyor.
AÖF de denk bölümleri nasıl öğrenebilirim?
O zamanda ilk okumak istediğim bölüm, Tarih bölümü idi. Tarih bölümüne geçme ihtimalim olmadığını tahmin ediyorum.
Bu nedenle incelediğimde ikinci üniversite okuma imkanı olduğunu gördüm. Ancak ilk bölümü mezun olunca izin veriyormuş. Öyle midir?
Afla gelen öprenciler için yatay geçiş sonrası bahar döneminde kayıt mı açacaklar?< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

O
geçen ay
Binbaşı

Parayı yatırdık, Onay hatası veriyor. Çağrı merkezi çalışmıyor. Çözüm bilen var mı< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
geçen ay
Teğmen

Aynı durumdayım. Ödemeyi yaptım, Cuma gününden beri başvuru onaylamada hata veriyor. Çağrı merkezine ulaşılamıyor. Cuma günü destek kısmından soru sormuştum hala yanıt bekleniyor. Çözebilen arkadaşlar varsa yardımcı olursalar sevinirim.
Bu mesajda bahsedilenler: @Operation Manager
M
4 gün
Binbaşı

Merhaba geçen seneden anadolu üniversitesi dış ticaret bölümüne kayıtlıyım fakat geçen seneden beri hiç kayıt yenilemedim. Kaydımı buradan sildirip bilgisayar programcılığı ya da 4 senelik yönetim bilişim sistemlerine kayıt olmayı düşünüyorum.

  • Kayıt sildirdiğim zaman anadolu üniversitesinden herhangi bir bölüme tekrar kayıt olmam mümkün mü?
  • Kayıt silmek için sitede bulunan kayıt silme dilekçesinin çıktısını alarak tükenmez kalemle mi doldurmalıyım yoksa bilgisayardan word programı ile mi?G
2 gün
Çavuş

Arkadaşlar merhaba, bu sene Sosyal Medya Yöneticiliğine kayıt oldum. Sınavlara az kaldı, acaba nasıl hazırlanmak lazım? Çıkmış sorulara bakmak yeterli mi? Soruları nereden buluyorsunuz? Yardımcı olursanız sevinirim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.