Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
678
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Anadolu Grubundan Vals Krizinde Geri Adım
O
8 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Anadolu Efes'ten 'vals'te geri adım

< Resime gitmek için tıklayın >

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Bunlar Cumhuriyet Bayramı'nda vals yapıyorlardı" sözlerinin ardından dün akşam oynanan Efes Pilsen-Cedevita Zagreb maçının devre arasında vals gösterisine yer veren Anadolu Efes'ten geri adım geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Bunlar Cumhuriyet Bayramı'nda vals yapıyorlardı" sözlerinin ardından, dün akşam Cedevita Zagreb ile karşı karşıya gelen Anadolu Efes'ten Saray'a cevap niteliğinde bir adım gelmişti. Anadolu Efes'in ev sahipliği yaptığı karşılaşmanın devre arasında, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, vals yapılarak kutlanmıştı.

"Erdoğan'a gönderme" diye yorumlanan vals gösterisinin fotoğrafları dün gece saatlerinden bu yana basketbol ekibinin resmi internet sitesinde yer alıyordu. Anadolu Efes yönetimi, 'valste geri adım' atarak, bu habedeki fotoğrafları kaldırdı.

Kaynak:http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/basketbol/399807/Anadolu_Efes_ten__vals_te_geri_adim.htmlT
8 yıl
Yüzbaşı

resimdeki hatunun fiziğine hayran kaldım

bele bak be


Bu mesaja 1 cevap geldi.
Ü
8 yıl
Yarbay

T
8 yıl
Yarbay

Güzel bir gönderme olmuş ama Türkiye'de buna izin verirler mi ?

Vermezler . Sadece soykırım yapmak değildir alın size Basın - sanat baskı toplumuDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.