Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
173
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Amerika ve Banka Hesabı

O
oray Konu Sahibi
9 yıl (4114 mesaj)
Arkadaşlar,

amerikaya 2 yıllığına gidiyorum, J1 vizesi ile. yani SSN'm olacak. Fakat sıkıntılı bir durum var, benim vakıfbank'taki hesabımdan perderpey para çekmem gerekiyor ordayken ve 2 yıl boyunca orda olucam. Vakıfbank %0.3 + BSMV kesinti yapıyor para havalesinde. Orda bir hesap açtırmayı düşünüyorum. Sizden tavsiye almak istiyorum bu işi en masrafsız nasıl yapabilirim?

Gideceğim şehirde Citibank yakında yok, diğer amerikan bankaları var, vakıfbanktan türkiye için yapacağım havaleler ücretsiz. Bu için en masrafsız nasıl yapabilirim?
O
oray Konu Sahibi
9 yıl (4114 mesaj)
up
S
sencerbice
9 yıl (333 mesaj)
kardes ziraat ve is bankası benim bildigim ordaki anlasmalı bankalarına havale yaptırdıgım takdirde kesinti yapmıyordu gecen yıl benm kardesim gitti ve ona para gonderirken kesinti olmuyordu.
O
oray Konu Sahibi
9 yıl (4114 mesaj)
teşekkür ederim, başka swift ücreti düşük olan bir banka bilen var mı? teşekkürler.
S
SiNaPSiS
9 yıl (3083 mesaj)
swiftler yeterince pahalı, direk vakıfbank kartını sokup oradaki atmlerden çekerseniz daha uyguna geliyor olabilir mi ?
A
ata1606
9 yıl (278 mesaj)
50 dolar filan aliyorlar havale ucreti olarak, amerikada bir hesap actir, ailende o hesaba turkiyeden para gondersinler, bizimkiler koctan benim bankofamerica hesabina gonderiyorlar.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.