Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2715
Cevap
77916
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Cevap: American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (136. sayfa)

M mito1172
3 ay (18095 mesaj)
Wyoming DLC'sine yapılan son rötuşlarla, American Truck Simulator'a bu heyecan verici yeni içeriğin çıkış tarihini duyurmaktan heyecan duyuyoruz.


Wyoming, 7 Eylül 2021'de yayınlanacak.


Ve bu duyuru tarihi sizi yeterince heyecanlandırmadıysa, Wyoming'in doğal güzelliğini ve önde gelen endüstrilerini gösteren bu video fragmanının sizi heyecanlandıracağına eminiz!


https://www.youtube.com/watch?v=9fINraTI74Q&feature=youtu.be
Hepsi bu kadar değil, ancak Wyoming'in yayınlanmasından önce 7 Eylül Salı günü saat 17:00 TSİ'de başlayan çok özel bir yayın canlı akışına ev sahipliği yapacağız. Bu yayın, bu DLC'nin oluşturulmasında yer alan çeşitli özel konukları ve ayrıca birkaç ekstra sürpriz olasılığını da içerecek. Resmi Twitch kanalımızdan veya YouTube kanalımızdan o gün canlı olarak izleyebilirsiniz , kaçırmayın!


< Resime gitmek için tıklayın >
Ayrıca bu harita genişletmesinin yayınlanmasıyla birlikte özel bir #CruisingWyoming World of Trucks etkinliği getirmeyi planlıyoruz. Nasıl katılabileceğiniz ve oyun içi ödülleri nasıl kazanabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi içeren bir blog, yayınlanmadan bir gün önce çıkacak!


< Resime gitmek için tıklayın >
Heyecanlı mısınız? Biz öyleyiz! Eğer henüz eklemediyseniz, Wyoming'i Steam istek listenize eklediğinizden emin olun! Desteğiniz için teşekkür ederiz ve sizi çok yakında eyalet sınırında ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 27 Ağustos 2021; 4:49:6 >


O ozr2pkr
3 ay (2318 mesaj)
Dün akşam 350 mb güncelleme aldı oyun. İçeriği ne bilen var mı arkadaşlar ?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

O Ormanci
3 ay (3588 mesaj)
Thrustmaster'ın yeni direksiyonu için bir etkinlik yapıyorlar, tır içinde aksesuar ile fotoğraf paylaşma ve çekiliş muhabbetleri var. O aksesuarlar için güncelleme büyük ihtimalle.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @ozr2pkr

M mito1172
3 ay (18095 mesaj)
WORD OF a girince direksiyon simidi süsü veriliyor ben taktım küçük bir şey keşke direksiyon olarak verilseydi takardık

Thrustmaster® T248 Çekilişi!

Tamamen yeni T248 direksiyon simidinin lansmanına katılmak için Thrustmaster ile ortaklık kurmaktan heyecan duyuyoruz! Lansman ortağı olarak davet edilmek, kamyon simülasyonu oyunlarımızın sürüş simülasyonu türündeki yüksek statüsünün bir teyididir. Pratikte bu, oyunlarımızın lansman sırasında çarkın yeni özelliklerini destekleyeceğinden emin olmak için programcılarımızın üretim öncesi birimleri piyasaya çıkmadan önce ellerine alma şansına sahip oldukları anlamına gelir.​

#BestCommunityEver'ın aktif üyeleri için bu ortaklık aynı zamanda bir fayda sağlama şansı da getiriyor. Çapraz tanıtım planının bir parçası olarak, dağıtmak için bir sürü parlak yeni direksiyon simidi alacağız!​
< Resime gitmek için tıklayın >
Çapraz tanıtımdan bahsettiğimiz için her iki şirket de birbirlerinin ürünlerinin daha fazla görünürlük kazanmasına yardımcı olmaya çalışıyor. Thrustmaster, American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2'yi izleyicilerine sergileyecek olsa da, sosyal medyamızda da biraz heyecan yaratmaya karar verdik.​

Bugünden itibaren, World of Trucks hesabına giriş yapan herkes otomatik olarak ücretsiz bir hediye alacak - Thrustmaster T248 Mini Wheel kabin aksesuarı.​
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Kamyon kabininizi bununla süsleyin ve #ETS2 veya #ATS'de beğendiğiniz bir yerde bir iç ekran görüntüsü alın. Ardından, fotoğraflarınızı Twitter, Instagram veya Facebook'ta #T248 hashtag'iyle ve Thrustmaster sosyal medya profillerimizi etiketleyerek paylaşın!​
Eylül ayının ilerleyen zamanlarında, bu yeni direksiyonlardan birini alacak 5 şanslı kazananı rastgele seçeceğiz!
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Bu yeni direksiyon setini pazara sunmalarına yardımcı olmak için Thrustmaster ile güçlerimizi birleştirmekten ve oyunlarımızın diğer önemli sürüş oyunları arasında lansman oyunları olarak kabul edilmesinden gurur duyuyoruz.

Özel bir Wyoming & Thrustmaster T248 Canlı Oyun Akışına ev sahipliği yapacağımız Twitch ve YouTube kanallarımızda bu akşam 19:00 TSİ bize katılabilirsiniz. Ev sahibimiz Alex & Nemiro'nun bu seansa kesinlikle eli boş gelmeyeceğine bahse girebilirsiniz.

< Resime gitmek için tıklayın >
Thrustmaster hayranıysanız, iletişim kanallarımıza da göz atmak isteyebilirsiniz. Bu yıl içinde Thrustmaster ile birlikte #BestCommunityEver'imiz için şimdiden daha eğlenceli ve daha fazla içerik planlıyoruz!​

@ozr2pkr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 1 Eylül 2021; 19:44:16 >


Bu mesajda bahsedilenler: @ozr2pkr , @Ormanci

B Banzai!
3 ay (5221 mesaj)

M mito1172
3 ay (18095 mesaj)
The International LT® Geldi!

Sürücüleri uzun mesafelerde daha konforlu ve üretken tutmak için tasarlanan ve üretilen International LT® , International Trucks'ın bugüne kadar sunduğu en sürücü ve çalışma süresi odaklı kamyondur. Bugün, size en yakın American Truck Simulator International Trucks bayisinde kamyonun mevcut olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Sezgisel kontroller, gelişmiş görünürlük, sessiz bir kabin, parmaklarınızın ucunda kritik bilgiler ve düzinelerce başka akıllı özellik ile LT® Serisi, uzun veya kısa herhangi bir yolculukta sürücüyü rahat ve kontrol altında tutmayı sağlar.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Oyunumuzdaki sanal uygulaması, 7 şasi varyantı, 3 farklı kabin tipi ve 3 iç mekan seçeneği (Classic, Diamond ve Black Cherry) dahil olmak üzere çok çeşitli konfigürasyonları içerir. LT ayrıca çeşitli dış ayar seçenekleriyle birlikte gelir.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
International LT®, American Truck Simulator'ın her sahibi için ücretsiz bir DLC eklentisidir. Kitaplığınıza bu yeni eklemeyi almak için Steam İstemcinizde (bazı kullanıcılar için yeniden başlatma gerektirebilir) en son güncellemeyi bulun.

The International LT®'yi American Truck Simulator'a özel konuk lisanslama yöneticimiz Oscar ile karşılayan bir canlı yayına ev sahipliği yapacağız! Bir sürüş için bize katılmayı ve bu yeni eklentinin özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmeyi ve bu kamyonları simimize nasıl getirdiğimize dair perde arkasını incelemeyi unutmayın! 2 Eylül Perşembe günü saat 18:00'den itibaren Twitch ve YouTube kanallarımızda bize katılın.

< Resime gitmek için tıklayın >
American Truck Simulator'da The International LT® ile ilk yolculuklarınızı sosyal medya sayfalarımızda (ATS Facebook , Twitter , Instagram) paylaşmanızı da çok isteriz , bu yüzden bizi etiketlemeyi unutmayın!

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
International® ve tüm International Truck ticari markaları, INTERNATIONAL TRUCK INTELLECTUAL PROPERTY COMPANY, LLC tarafından lisanslanan ticari markalardır.
B bozcaadalı
3 ay (5822 mesaj)

M mito1172
3 ay (18095 mesaj)
Wyoming Etkinliği


Yarın, 7 Eylül'de yayınlanacak olan, yeni Wyoming DLC'mizin, en son World Of Trucks etkinliği olan Seyir Wyoming Yolculuk Etkinliğine katılarak kutlamamıza yardımcı olun! Zengin ekonomisine katkıda bulunurken, Rocky Mountain meraları ve High Plains'in hakim olduğu bu dinamik ve hayranlık uyandıran vahşi güzellikte yolculuk edin.
< Resime gitmek için tıklayın >
#BestCommunityEver'ımızdan, Wyoming'deki herhangi bir şehre veya şehirden kargo teslim ederek toplam 80.000.000 mil (128.747.520 km) topluluk hedefine ulaşmasını istiyoruz .


#CrusingWyoming'de, hayvancılık ve tarım ürünleri gibi kargoların yanı sıra demiryolu, maden, madencilik ve kimya endüstrilerini destekleyen malzemeleri taşıyan bazı kilit endüstrilerine katılma fırsatına sahip olacaksınız. Wyoming ayrıca, o bölgenin ilgi çekici yerlerini öne çıkaran, sinematik ara sahnelerle tasarlanmış birçok yeni izleme platformu sunuyor. Bunlardan bazıları:​
  • Big Horn Ulusal Ormanı, Bighorn Dağları, Rocky Dağları'nın kardeş aralığıdır.​
  • Grand Teton Ulusal Parkı, Hayal Gücü Dağları olarak tanımlanır.​
  • Yaklaşık 900 fit yüksekliğinde olan Devils Tower, popüler bir turistik ve tırmanma cazibe merkezidir.​
  • Hell's Half Acre, derin vadiler, mağaralar, kaya oluşumları ve aşınmış topraktan oluşan jeolojik bir merak.​
Üstelik tüm bunlar olurken yine kendi treylerinizi harici piyasada kullanabilirsiniz!


Wyoming DLC'de ziyaret edilecek 10 harika yeni şehir var ve kişisel hedefinizi tamamladığınız için özel bir ödül sunuyoruz; bu şehirlerin her birine veya her birinden bir iş teslim etmenizi gerektirecek.Etkinlik için tüm işler 100 mil (161 km) veya daha fazla olmalıdır ve kurallara göz atmayı unutmayın.


Wyoming, Eşitlik Devleti, American Truck Simulator'a en son eklentimiz.Yakıtınızı doldurup bu yeni maceraya hazırlanırken, ruhen yanınızda olacağımızı bilin.Bu inanılmaz vahşi, çeşitli ve güzel eyaletteki yolculuklarınız hakkında bilgi edinmek için gerçekten sabırsızlanıyoruz.
< Resime gitmek için tıklayın >
Kurallar

American Truck Simulator'da World of Trucks bağlantılı bir profille Harici Sözleşmeleri veya Harici Piyasayı kullanarak, topluluğun hedefi, Wyoming'deki herhangi bir şehre veya şehirden kargo teslim ederek 80.000.000 mil (128.747.520 km) yol kat etmektir.

Bir oyuncu, 10 Wyoming şehrinin her birine veya her birinden teslimatı tamamladığında, kişisel hedefine ulaşacaktır.

Etkinlik için tüm işler en az 100 mil (161 km) veya daha fazla olmalıdır.
World of Trucks profilinizdeki Seyir Defterinizi kullanarak son teslimatlarınızın bu koşulları karşılayıp karşılamadığını kontrol edebilirsiniz .

Ödüller:

Kişisel hedef: 10 Wyoming şehrinin her birine veya her birinden kargo teslim eden oyuncular, kişisel bir World of Trucks Başarımı ve güzel bir Wyoming Bizon temalı ATS kamyon boya işi Steam envanter öğesi kazanacaklar.

< Resime gitmek için tıklayın >
Topluluk hedefi : Wyoming'deki 10 şehirden herhangi birine veya herhangi birinden yapılan teslimatlar sırasında 80.000.000 mil (128.747.520 km) sürüş hedefine ulaşıldığında ve oyuncu kişisel hedefine de ulaştıysa, asılı bir Jade Bison süsü alacaklardır. Steam envanter öğesi.

< Resime gitmek için tıklayın >
Etkinlik 8 Kasım Pazartesi günü saat 02:59 UTC'de sona erecektir .

Wyoming'deki keşif yolculuklarınız hakkında sizden haber alacağımıza güveniyoruz, bu inanılmaz derecede çeşitlidir ve bu güzel yeni harita alanında gezinirken daha fazla fotoğrafınızı görmek için sabırsızlanıyoruz! FacebookTwitter ve Instagram profillerimizde #CruisingWyoming hashtag'ini kullanarak ekran görüntülerinizi ve videolarınızı bizimle paylaşın ve en sevdiklerimizi paylaşalım (hatta bazılarını gelecekteki bir blog gönderisinde sunabiliriz!).
M mito1172
3 ay (18095 mesaj)

B bilgennyk
3 ay (6768 mesaj)
Dlcleri ilk günden alıyorum tümünü alanlar olarak indirim beklemek mantıksız< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


B bayjkartal
3 ay (1589 mesaj)
Aynen aldık bakalım yola çıkalım biraz gezelim bugün.
- -Bane
3 ay (9640 mesaj)
ETS'yi saatlerce oynamıştım, şu oyun ets'den daha çok ilgimi çekiyordu ama SCS nin para gözlülüğü yüzünden saldım bıraktım tamamen dlc satın almayı. Millet 2K'ya küfür ediyor NBA'da yaptığı çakallıklardan dolayı ama bunun aşağı kalır yanı yok. Yanlış anlaşılmasın dlc fiyatından dolayı bunu demiyorum şimdi güncel kurdan adamlar satsa böyle olurdu bu fiyata satıyor demeyin. Benim garibime giden olay tır oyunu yapıp eyaletleri tek tek parayla satmak. Bu şeye benziyor EA'nın yeni Fifa yapıyoruz ama sadece iki takım olacak kalan takımları parayla alacaksınız yoksa sadece antrenman maçı yaparsınız veya aynı takımla oynarsınız demesi gibi. Daha da garibime giden EA'ya 2K ya saydıran millet SCS'ye çok sıcak bakıyor bunu anlayamıyorum. Tır oyununun bütün olayı yollar zaten hani istediğim bişe ekstra bi özelliğin getirilip para ile satılıyor olması değil. ETS'de en azından base oyunda geniş bir alan vardı dlc'ler bile olmasa yine sıkılmadan oynanıyordu. Bunda direk eyalet eyalet gitti adamlar şaka gibi.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

H Hudut34
3 ay (199 mesaj)
Ets ilk çıktığında avrupanın birçok yeri haritaya dahildi ve ücretsizdi.Ats nin bu konuda eksik olmasını şirketin deneyim kazanıp kitlenin dlc almaya çok sıcak baktığını anlamasıyla ilgili olduğunu düşünüyorum. Baya bi zaman önce bende buna benzer bir serzeniş yapmıştım.
Arada bedava dlc verdiler fakat bu uygulama çok kısıtlı kaldı, en azından kampanyaları çok tutup eyalet sayısını kolayca artırabilmemizi sağlasalar yararlı olabilir. Aslında şikayet az olsa da insanlar ats den uzak durarak pasif tepkilerini veriyor. Multiplayere girdiğinizde bariz bir tenhalık var ats serverlarında.
Bu mesajda bahsedilenler: @-Bane

B bozcaadalı
3 ay (5822 mesaj)

M mito1172
2 ay (18095 mesaj)
[ATS/ETS 2] Volvo Construction Equipment DLC

2 oyunda varsa ats ve ets2 için tek pakette var 18 tl 2 oyun için

American Truck Simulator - Volvo Construction Equipment Steam'de (steampowered.com)

VOLVO CONSTRUCTİON EQUİPMENT BUNDLE PAKET

Volvo Construction Equipment Bundle Steam'de (steampowered.com)

https://www.youtube.com/watch?v=6H2KtSajdLs&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 26 Eylül 2021; 2:19:58 >


M mito1172
2 ay (18095 mesaj)
1.42 tam sürüm çıktı ats ve ets2 için. en çok merak ettiğim direksiyonlara gelen ayarlar güncellemesi

Ekleme. direksiyon hissiyatı süper olmuş kasisler bile hissediliyor
 artı direksiyon merkezleme düşük hız ve yüksek hızda ayrı ayrı ayar gelmiş böyle olması gerekirdi bravo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Ekim 2021; 0:35:12 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.