Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Amazon Prime Video dosyaları nereye kaydediliyor?

U UğurDündarın Dövdüğü Adam Konu Sahibi
8 ay (1942 mesaj)
Amazon Prime Video üzerinden diziyi indiriyorum fakat C sürücüsünde nereye kaydediliyor bulamadım. Dosyayı telefonuma atıp işyerinde izlemek istiyorum.

C:\Users\***\AppData\Local\Packages\AmazonVideo.PrimeVideo_pwbj9vvecjh7j\LocalState\Downloads\6edd394b-8ef0-433f-8320-5edd775a9150 adresindeki dosya da oynatılmıyor.
Z zwanzig
7 ay (7395 mesaj)
O şekilde indirilen dosyaları taşıyabileceğinizi ve oynatabileceğinizi sanmıyorum. Dosya konumunu bulsanız bile dosyalar şifrelenmiş halde olacaktır. Telefon için uygulamayı indirip izleyeceğiniz dizinin bölümlerini uygulamanın sizin için kaydetmesini sağlarsanız daha kolay olacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

U UğurDündarın Dövdüğü Adam Konu Sahibi
7 ay (1942 mesaj)
Microsoft mağazasından indirilenler korumalı oluyor sanırım. Xbox Game Pass oyunlarına da yama, mod eklenmiyor mesela. Bu Prime içerikleri de korumalı olarak indiriliyor bilgisayara. Mecburen mobil uygulama üzerinden indirip kaydedeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @zwanzig
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.