Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
52
Cevap
0
Tıklama
7
Öne Çıkarma
Cevap: AMAZON 120/35 TÜM ÜRÜNLER (kişiye özel & amazon satıcılı) (3. sayfa)

B b0Ni
12 ay (26778 mesaj)
aynı e-mail yazmışsın yukarıda o yüzden dedim.
Bu mesajda bahsedilenler: @xxlboy

M MarionCobretti
12 ay (1567 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Furbey40

Hocam eşimin adına hesap açsam yine ban yer miyim? Doğal olarak adres aynı olacak.

Alıntıları Göster
tecrübeyle sabittir ki oluyor. ama hesabı kapatmıyor sadece ürün alımını yasaklıyor. mesela ayakkabı kategorisinden birçok ayakkabı aldınız artık limiti neye göre nasıl belirliyorlar orasını amazon biliyor ayakkabı alımını hem kendi hesabından hem de eşinin hesabından yasaklıyor. sipariş veriyorsun ancak sipariş iptal ediliyor ve bir mail geliyor bir hanenin ailenin ihtiyacından fazla vb aldınız amazon politikaları geregi bilmem ne diye buna göre sade ihtiyacınız dahilinde ürün alın. al satçıları amazon kucaklıyor ve bu da bence çok güzel bir uygulama.
E erco35coast
12 ay (2026 mesaj)
Müşteri hizmetlerinden alınan bilgiye göre; yeni açılan üyeliklerde kampanyaların aktif olması için 1 hafta geçmesi gerekiyormuş.
İ ismail.DL
12 ay (189 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Üstadım merhaba. Şimdi bir evde 6 kişiyiz. Telekomun neti var. Şİmdi 6 kişi de telefona indirip alışveriş yapsa (kesinlikle bu kupon için demiyorum) sonuçta adres ve ip aynı olduğu için problem olmaz mı ?

@ViLLazZo
amazon.tr açıldığından beri babamın ve benim hesap aynı ip ile kullanıyoruz sorun olmadı. Chat zamanında sormuştum. Bir hesaba birden çok ( farklı isimlerde ) kart eklerseniz sorun olabilir demişti.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

4 4007
12 ay (1978 mesaj)
Üstat bence kendileri de bilmiyor. Birisi diyor ki ip aynı sorun olur oto ban yersin. Diğeri diyor ki isimler farklı olursa aynı üyelikte sorun olmaz. Bir başkası diyor ki her ikisi de sakıncalı.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @ismail.DL

N nirvanha
12 ay (1709 mesaj)
Amazon.tr ve saçma sapan uygulamaları.Daha prime den bi halt göremedik. Ver ulan herkese işte zaten fakir ülkeyiz develüasyon olmuş vs vsvsv
B BeyazZenci01
12 ay (876 mesaj)
MH'ya neden kod çalışmıyor diye sorulduğunda, kod limite ulaşmış ve kodu kullanabilmek için de kullanilacak hesabın en az 6 günlük olması lazım denildi.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K KARACABEYY
12 ay (2589 mesaj)
Takipte kalalım.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


S skynex
12 ay (861 mesaj)
Madem amazon 1 den fazla hesap kullananı banlıyor, ozaman biri bana şunun mantığını söylesin; mobil uygulamada ayarlardan girip hesap değiştir özelliği ne alaka? Benim orda 3 tane hesabım var mesela süreklide o hesaptan diğerine geçiyorum bu özelliği amazon kendi eklemiş uygulamasına, madem yasak onu neden koyuyo?
Buda aynı şekilde 2 3 hesap kullananın banlanma tezini doğrudan çürütüyor sanırım< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

4 4007
12 ay (1978 mesaj)
Bu durum Türkiye ye has bir durumdur< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @skynex

T tolgahan22
12 ay (802 mesaj)
Bu durumu m.hizmetlerine sormak gerek ama aklima şu geliyor ola ki açılmış birden fazla hesabınız varsa birleştirin çünkü yasak manasi da cikarilabilir.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @skynex

S skynex
12 ay (861 mesaj)
Üşenmedim girdim baktım hesapları değiştir bölümüne, şöyle bir açıklama metni var ;

Not: Herkese açık olan veya tanımadığınız kişiler tarafından kullanılan cihazlara Amazon hesabınızı eklemeyin. Cihaza erişimi olan herkes Amazon hesaplarınıza da erişebilir. Mobil uygulamanıza eklediğiniz herhangi bir yeni Amazon hesabı, cihazdaki fotoğraflarınız veya dil tercihleriniz gibi uygulama izinlerini otomatik olarak devralır. Bir Amazon hesabındaki uygulama ayarları değiştirildiğinde bu değişiklik tüm Amazon hesapları için geçerli olur.
-----
Açıklamalarında "Amazon hesaplarınıza" şeklinde geçiyor söz, Amazon hesabınızda demiyor, öyle olsa hesabınızda der ve birleştirin şeklinde uyarı geçerlerdi, benim anladığım Amazon 1 kişiye 1den fazla hesap açmasına müsade ediyor hatta hesaplar arası hızlı geçiş yapılsın diye böyle bir özellik koymuşlar uygulamaya< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @tolgahan22

E endülüs_faruki
12 ay (1446 mesaj)
6 hesabım var .ikisini sık kullanıyorum.diğerlerini kod falan verdiği zaman kullanıyorum.bu zamana kadar sorun olmadı
I Immortal King
11 ay (1374 mesaj)
Kod hala geçerli mi acaba?

Daha önce hesabımızla alışveriş yaptıysak olmuyor mu?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.