Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Amazfit GTR 3 ve GTS 3 akıllı saatleri duyuruldu

E ekrem71 Konu Sahibi
2 hafta (28643 mesaj)

Amazfit GTR 3 neler sunuyor?Üst seviyedeki GTR 3 Pro akıllı saat modelinin ardından Amazfit markasının biraz daha alt seviyeye hitap edecek GTR 3 ve GTS 3 modelleri de tanıtıldı. Modellerde çok fazla kırpma olmamış.Amazfit GTR 3 ve GTS 3 neler sunuyor?Amazfit GTR 3 modeli Pro modeli ile benzer bir tasarım sunuyor. 1.39 inçlik AMOLED ekran 1000 nit parlaklık seviyesine çıkıyor ancak çerçeveler biraz daha kalın tutulmuş. GPS yongası olan saat 100’den fazla temaya sahip. Ayrıca Bkz.Amazfit GTR 3 Pro en iyi özelliklerle geliyorNabız, kandaki oksijen, stres ve gelişmiş uyku takibi yapabilen modelde görüşme desteği yok. Bunun yerine akıllı asistanlara mikrofon ile komut verebiliyorsunuz. Tasarruf modunda 21 gün, normal modda 10 gün, yoğun modda 5 gün, GPS modunda ise 35 saat kullanılabiliyor. Amazfit GTS 3 neler sunuyor?Amazfit GTS 3 ise 1.75 inçlik dörtgen şeklinde AMOLED ekran barındırıyor. Tüm fonksiyonları aynı iken büyüyen boyutlar bataryaya etki etmiş. Tasarruf modunda 22 güne kadar, normal kullanımda 12 güne kadar, yoğun kullanımda 6 güne kadar, GPS açık 20 saate kadar kullanım sağlanabiliyor. Bu iki akıllı saat modeli 180$ fiyat etiketi ile satılacak. 

 
Kaynak:https://www.gsmarena.com/amazfit_gtr_3_pro_gtr_3_and_gts_3_unveiled_with_improved_displays_battery_life_and_new_features-news-51369.php

 Haberi Portalda Gör


C cangunner
2 hafta (904 mesaj)
Gtr2e almayı düşünüyordum ama kullanıcıların büyük bir kısmı memnun kalmadığı için almaktan vazgeçtim. Umarım bu seride sorunlarını çözmüştür< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


M MarionCobretti
2 hafta (618 mesaj)
ah ahh dolarla maaş alaydım bunlardan renk renk seri yapardım. 180 dolar birşey değil dolar olarak ama tl ye vurunca işte o zaman cüzdanı da vuruyor.

W Wikingtoro
2 hafta (201 mesaj)
katılıyorum bende uzun süredir almayı planlıyorum ama hepsinde farklı sorunlar mevcut çok kararsız kaldım bu model ve wacht color 2 modeli arasında karar kılacağım gibi görünüyor tr ye geldiklerinde 1 aya kadar gelir diye umuyorum .
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.