Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
65
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Altınbaş Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği Dgs ile geçis koşulları nelerdir

A aimar7 Konu Sahibi
4 yıl (285 mesaj)
Altınbaş Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği'ni Dgs ek terch ile kazandım. Vizeler başladı büyük ihtimal. İngilizce hazırlık zorunlu yazıyor koşullarda. Dgs ile geçişte nasıl bir yol izlenir. Programcılık okudum muah ders ne kadar olur acaba. Fikri olan var mı bu konuda.
Y Yaprağın Çilesi
4 yıl (178 mesaj)
aynı soruları bende merak ediyorum.
G Guest-DADC6FD9A
4 yıl (715 mesaj)
hazırlık sınıfı ingilizce sınavı yapılıyor diye biliyorum hazırlık için yeterli ise 1. sınıftan başlıyoruz puan yetersizse mecburi hazırlık okunuyor.

ders seçimi sistemde aldığın dersleri tekrar almak istemiyorsan sistemden dersleri es geçebiliyorsunuz .
F Faithl3ss
4 yıl (104 mesaj)
Eğer A1'den başladıysanız okulun otomatik olarak yarım dönem uzama ihtimali muhtemel. Beykentte bilgisayar programlama okuyup DGS ile gelen arkadaşımın sadece türk dili ve inkilap derslerini saydılar. Birinci sınıftan sıfırdan başladı devam ediyor. Eğer bir sorunun olursa yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faithl3ss -- 13 Kasım 2017; 23:13:17 >


V VaTell
2 yıl (0 mesaj)
Okuldan ve bölümden memnun musunuz acaba bilgi verebilir misiniz bende geçiş yapmak istiyorum da< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


A aimar7 Konu Sahibi
geçen yıl (285 mesaj)
Mesajı yeni gördüm, 3 yıl önce açmışım konuyu. Temmuz ayı itibari ile mezun oldum. Güzelde ders saydırdım okula girişte. İyi ders saydırmama rağmen fazla ders alıp normalden fazla efor sarfetmeden 2 senede bitirmek imkansız. Ben hazırlık ile başladım 3 senede biraz fazla koşarak bitirdim şükür.
K kamilonat
5 ay (7 mesaj)
Merhabalar,
Altınbaş üniversitesi bilgisayar mühendisliği mezunu olarak; okulu ve bilgisayar mühendisliği bölümünü tavsiye edermisiniz? oğlum bu sene tercih yapacak. bu konuyu takip eden başka arkadaşlar konuyla ilgili ise onlarda yanıt verirse memnun olurum. saygılarlarımlaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.