Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ALTERNATİF ADSL İNTERNET SAĞLAYICILAR ARANIYOR

3 312 . Konu Sahibi
5 ay (1030 mesaj)
Arkadaşlar TurkNet'in son zamlarından sonra ki önceki zamında da fazla gelmişti fiyatlar ama yine dayandık TurkNet'e destek olalım dedim ama bu zamdan sonra aşırı saçma duruma geldi fiyatları.
ADSL'de 16Mbit altı verdikleri aboneliğimizi farklı bir sağlayıcıya geçirmek zorunda bıraktılar artık.

Tavsiyeleriniz var mı ADSL olarak kotasız sorunsuz 50TL civarı internet alabileceğim firmalar?
1 tane buldum NetGalaksi diye bunu kullanan bilen var mı zaten hepsi zaten Telekom altyapısı malum ama farklı alternatifleriniz var mı ?

Forumda da bu konuda bilgili biri başlık açarsa TurkNet'in ADSL hizmet verdikleri arkadaşlara farklı sağlayıcıları tavsiye edelim piyasada rekabet olsun.
TurkNet'i böyle büyüttük yıllarca ama oda bozdu kendini artık her anlamda maalesef sadece fiyatlandırma değil saymakla bitmez saçmalıkları malum bilen bilir telefon ile hizmet vermemelerini kabul ettik zaten ama
online işlemlerden bile doğru düzgün hizmet alamıyorsunuz bir sorun olduğunda yoldan geçen cevaplatıyorlar gibi tamamen internetin i sinden anlamayan tipler onuda geçtim yazan müşteri ismini bile okumaktan aciz insanlarla doldurulmuş bir firmaya çevirdiler o yüzden rekabet her zaman iyidir TurkNet'e rakip ufak firmalara da destek vermeliyiz kullanıcılar olarak ADSL'de artık TurkNet devri kapanmıştır kendi istekleri ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 312 . -- 8 Haziran 2020; 0:26:11 >


B bigcrysis93
5 ay (951 mesaj)
Fiyat güzel geçmeye değer bir firma bence.Çünkü Türknet 85.99tl oluyor ve senin için pahalı kalıyor.Zaten Türktelekoma kesinlikle hiçbirşey çözmüyorlar zaten en ucuz hangisiyse ona geç.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.