Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
alperburaksenturk küçük çaplı dolandırıcılık
Şehir : #Ağrı
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Sıfır

S
soyken Konu Sahibi
2 ay (284 mesaj)
alperburaksenturk nickli şahıs bundan 2 hafta önce "forum kültürü adına ücretsiz" verdiğim trendyol hesaplarını sattığını fark ettim. 6 hesap 6 farklı şehre gitmişti, ısrarla satmadığını söylesede buna devam etmemesi gerektiğini söyledim.

Konuşmanın devamı gelmedi, sonra buna verdiğim hesaplardan biri olan mahmu****[email protected] hesabına 100/40 indirimin tanımlandığını ve 2 gündür bunu kullanmaya çalıştığını görüyorum, az önce siparişi iptal ettim. Adama ulaşmaya çalışıyorum beni forumdan engellemiş.

Ha şimdi diyecek ki, ben onun hesabı olduğunu fark edemedim. Yahu değişen şifreyide mi geri değişirken fark edemedin? Sildiğin adreside mi fark edemedin? Sildiğin sepetide mi fark edemedin?

Ben bu arkadaşın milleten ücretsiz hesap toplayıp sonra satması için birde, ücretsiz aldığı hesabı sahiplenip kullanmaya çalıştığı için uyarılmasını istemekteyim.
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 5 Şubat 2020; 10:35:27 >


Bu mesajda bahsedilenler: @DENIZCISERKAN , @kocaballi , @alperburaksenturk

H
hiickimse
2 ay (2871 mesaj)
İnsanlarda utanma kalmadığını biliyoruz ama yine de şaşırıp utanıyoruz onlar için. Yazık. Böyleleri islah olmaz maalesef. Sınav dünyasında bunlara sabretmek ve uğraşmak da bizim bir sınavımız.
O
Ofermod
2 ay (1153 mesaj)
hemen block koyuyorum mala. denk falan gelir. bunla alışveriş vs yaparız yanlışlıkla. iq seviyemiz sıfırın altına düşmesin durduk yere

gerçi nickide görünmüyor artık forumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofermod -- 8 Şubat 2020; 10:51:20 >


K
KimBuGamzeli
2 ay (44 mesaj)
İnsanlar çok değişti cidden. Benim de evimde ki ücretsiz verdiğim koltukları adam ilana koymuştu baktım ücretsiz veriyor herhalde dedim ama resmen ilana fiyat yazmıştı tabi adamla biraz uğraştım ücretsiz verdiğim koltukları ücretli satıyor dikkatli olun dedikten sonra ilanı falan kaldırmıştı.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.