Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
120
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Almanya karantina ihlali yapanları mülteci kampına yerleştirecek
S
2 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Almanya’nın Saksonya eyaletinin corona virüs karantinasını birçok kez ihlal etmekten yakalananların ‘zorunlu yerleşimi’ için bir merkez oluşturmayı planladığı açıklandı. ‘Zorunlu yerleşim’ için 2017'de inşa edilen Dresden'deki birincil mülteci kabul merkezinin yeniden donatılması planlanıyor.

< Resime gitmek için tıklayın >

Almanya’nın Saksonya eyaleti yetkilileri, corona virüs karantinasını birçok kez ihlal etmekten yakalananların ‘zorunlu yerleşimi’ için bir merkez oluşturma hazırlıkları yapıyor. 

Bild'in haberine göre, ‘zorunlu yerleşim’ için 2017'de inşa edilen Dresden'deki birincil mülteci kabul merkezinin yeniden donatılması planlanıyor.
Saksonya Eyaleti Sağlık Bakanı Petra Köpping 2020 baharında, karantinayı birçok kez ihlal edenlerin psikiyatri hastanelerine gönderilmelerini önermişti, ancak bu öneri de ihlalcilerin otel veya hastanelere yerleştirilmesi fikri gibi kabul görmemişti.

ALAN POLİS TARAFINDAN İZLENECEK

Yeni merkeze yerleştirmenin koşulları ve maliyeti ile ilgili bilgi paylaşılmazken alanın duvarlarla çevrildiği ve polis tarafından izleneceği belirtildi.

Saksonya Eyaleti Sosyal Güvenlik Bakanlığı yetkilileri, mülteci kabul merkezinin yeniden donatıldığı haberini doğrulayarak, ‘zorla yerleştirmenin’ karantina kurallarını birçok kez ihlal edenler için geçerli olacağı bilgisini paylaştı.

Yetkililere göre prosedür, “ısrarcı telkin, para cezası ve mahkeme kararı” şeklinde kademeli olarak işleyecek. 

Robert Koch Enstitüsü tarafından açıklanan Almanya'daki son Covid-19 verilerine göre, vaka sayısı 2 milyon 958'e ulaştı.K
2 yıl
Yarbay

Bahaneyle milleti toplama kamplarına tıkacaklar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
S
2 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

Bahaneyle milleti toplama kamplarına tıkacaklar.
Amerika'da seneler önce yapılan, neden yapıldığı belli olmayan toplama kampları vardı. Acaba bu günler için mi? Hele bir de silahlı gösteriler başlarsa...O
2 yıl
Binbaşı

Ulan adamları cüzzamlı ilan ettiler. Ne kadar ayıp.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.