Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Allah İzmir İşgali Yaptı Diyen Saatçi!

M MidCruyff Konu Sahibi
7 ay (627 mesaj)
Bir İzmirli olarak çok yakın bir dönemde hiç yaşamadığımız kadar büyük bir deprem atlattık, bir çok arkadaşımız evsiz kaldı. Günlerce insanlar seferber oldu ve tüm ülke birlik olduk. Ancak ne yazık ki hala daha insan olamamış, bazı kendini bilmezler mevcut.

Bir arkadaşımın ınstagram satıcısından aldığı saatten memnun kalmamasını sayfaya bildirmesi sonrası ''çoluk çocuk demeden tüm izmire bela okuyan'' bir satıcı ile karşılaştığı durum. yakın zamanda büyük bir deprem faciasını atlattık, tüm ülke birlik olurken böyle kendini bilmez, insanlıktan çıkmış şahsiyetlerin olduğunu bilmek gerçekten çok sinir bozucu.ilk olarak üründe sorun çıkınca ürünün nereye gönderildiğine bakıyor, izmiri görünce izmire demediğini bırakmıyor.Detaylar ve görselleri ekşisözlükteki entryde bulabilirsiniz. lütfen destek olmak için etkileşimde bulunun.
https://eksisozluk.com/allah-izmir-isgali-yapti-diyen-saatci--6745577

Böylelerine ne gibi yaptırımlar uygulanabilir?

Görseller:
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MidCruyff -- 26 Kasım 2020; 16:14:38 >


M mustyblack
7 ay (589 mesaj)
Şu yobazın ismini cismini ifşa etsenize , bakalım neciymiş hıyar oğlu hıyar
K kyrie2
7 ay (38 mesaj)
Cehennemde zebaniler bi yerinden kan alırken ne dicek bakalımDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.