Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye, 10 misafir, 5 mobil kullanıcı
20566
Cevap
246407
Tıklama
24
Öne Çıkarma
Cevap: Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (1029. sayfa)

K Kizilgri
5 sa. önce (126 mesaj)
Benim de 4 ürün var üçü kulaklık kablosu biri kulaklık. Hepsi arrived in istanbul da kalmıştı. en son verdiğim kablo 9 nisanda arrived in istanbul dan 15 inde gümrüğe geçip şubeye aktarıldı ama 9 nisan da arrived in istanbul da kalan diğerlerinde henüz hiç bir hareket yok, ali express aniversary sale de gönderilenler genel bir sorun mu yaşıyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K Kizilgri
5 sa. önce (126 mesaj)
Benimde aynı 9 11 ve13 de arrived ta kaldılar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @illanois

Ü Üsküdar Gerçekleri
4 sa. önce (426 mesaj)
benim ürün de 9.4.2021 saat 15.32 de çinden ayrıldı ve aynı gün 22.59 da istanbula ulaştı.
sizinki ve forumda gördüğüm bazı postalar da hep 9.4.2021 den sonra hareket etmemiş.sizin örnekleri görünce rahatladım açıkçası, genel bir durum demek ki...covid nedeniyle gümrük bunları bekletiyor sanırım.merak ettiğim gümrükten ptt ye hafta sonu aktarım oluyor mu* yoksa en erken p.tesini bekleyeceğiz ptt işyerine sevkedildi statüsünü görmek için..
Ü Üsküdar Gerçekleri
4 sa. önce (426 mesaj)
china post airmail ile gelen diğer kargom ise 1 nisan 2021 de çinden çıktı, çıkış o çıkış, türkiyeye varış kaydı 15 gündür yapılmadı..


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K Kizilgri
4 sa. önce (126 mesaj)
Muhtemelen bir yığılma olmuş olabilir depoda bekliyorlardır sanırım (öyle umuyorum..) belki önümüzdeki hafta bi gelişme olur inşallah, güncelleme alan olursa buradan haberleşiriz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


C coffeeloverer
2 sa. önce (1 mesaj)
Aynı durumdayım ben de. China Post'tan gelecek olan kargomun durumu iki haftadır send item abroad (edi recieved). Aynı gün aynı satıcıdan aldığım ürünüm geldi bile. Anlam veremiyorum.
Bu mesajda bahsedilenler: @Üsküdar Gerçekleri

W Whowert is back
2 sa. önce (180 mesaj)
Bir tane de benden eklensin 9 Nisan 22.59 uçağıyla gelip hala Item Arrived'de bekleyen kargolara. :)
Eğer ürünlere tek tek bakıp fiyat belirliyorlarsa bundan gecikme varsa geçmiş olsun. Bi de kendi deneyimim eğer ürünler yedek parça,ufak ve bilinmeyen,google'de yazınca hemen çıkmayan ürünlerden vs ise gümrük bunu belirleyemediğinden direkt 16tl yazıp geçiyor. 1500 tl lik 2 adet amoled samsung ekranına 16 tl yazdılar gerçek değerini bulamadıklarından

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Lexaion
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.