Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
100
Cevap
0
Tıklama
5
Öne Çıkarma
“Algida İle Kazan” uygulamasını indiren herkese dondurma hediye 🎁

D desparegas Konu Sahibi
7 ay (52 mesaj)
19.05.2020 – 15.06.2020 tarihleri arasında “Algida ile Kazan” uygulamasını indirip üye olan kullanıcılara sistem tarafından rastgele belirlenecek 1 adet Algida hediye edilecektir. Kullanıcının kazanılacak ürünü seçme şansı olmayacaktır. Bu Algida, ürün portföyündeki herhangi bir ürün olabilir.

*Kazanılan hediye ürün uygulamanın anasayfasında “Biriktirdiklerim” kısmında listelenir.

*Kazanılan Algida ürünü kazanıldığı tarihten itibaren 4 hafta içinde uygulama içerisindeki “yakındaki marketler” butonuna tıklanarak açılan haritada gösterilen, Türkiye sınırları içerisinde uygulamaya dahil olan seçili Algida noktalarından temin edilebilir. Uygulama içerisinde kazanılan hediye ürün görseline tıklanınca çıkan kare kod ilgili satış noktası yetkilisinin uygulamasında okutulmalıdır.

* Kazanıldığı tarihten itibaren 4 hafta içinde kullanılmayan ürün kare kodları kullanıcı hesabından silinecektir.

*Ürünler ilgili satış noktalarındaki stoklarla sınırlıdır.
< Resime gitmek için tıklayın >

Store:https://www.algida.com.tr/algida-ile-kazan.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desparegas -- 22 Mayıs 2020; 12:11:42 >

En Çok Beğenilenler Tümü Tüm Yorumları Aç
Hocam bana en yakın 80 km. Şimdi otobüse bindim. Kasiyer kullanmayı bilmiyorsa yapacak bir şey yok. 200 km daha giderim. 2 liralık dondurmamı bedava almam lazım.
Yoruma Git
Guest-3967D44B1 - 7 ay +42
Demek bakkal bu karekodu okutabilecek ha 😂
Yoruma Git
Kıdemli Yarbay - 7 ay +28
Bakkal amca aldığın yerden al demez demi?
Yoruma Git
polyo - 7 ay +25

D deresay
7 ay (1358 mesaj)
Hoşgeldin hediyesi Magnum Badem

(uygulama ekran görüntüsü almaya izin vermiyor)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: Bualix

Bu mesaja 1 cevap geldi.

D deresay
7 ay (1358 mesaj)
Algida ile Kazan Uygulaması Kullanım Koşulları

Algida Ürününden Çıkan şifreyle Neler Kazanılır?

*Kullanıcı hediyeleri kazanmak için öncelikle başarılı bir şekilde uygulamaya üye olmalıdır.

* Kullanıcı şifre bulunan Algida ürünlerinden çıkan şifreyi uygulamanın anasayfasındaki kod girme alanına girerek, systemin rastgele belirlediği Algida puanı ve/veya dijital hediye çeki ve/veya Algida ürün hediyelerinden kazanır. Stoklarla sınırlı olarak; Magnum Cookie, Magnum Yakut, Magnum Classic, Magnum Badem, Magnum Beyaz, Magnum Antep Fıstığı, Magnum Double Çikolata, Magnum Double Karadut-Böğürtlen, Magnum Mini Cookie, Magnum Mini Beyaz, Magnum Mini Ruby, Magnum Mini Classic, Magnum Mini Badem, Magnum Mini Double Karadut & Böğürtlen, Magnum Mini Double Çikolata, Magnum Mini Double Karamel, Magnum Mini Antep Fıstık, Magnum Mini Antep Fıstık, Magnum Mini Fındık, Algida Classics Orman Meyveli, Algida Classics Vanilya, Algida Classics Kakao, Algida Classics Antep Fıstık ve Tavsiye edilen tüketim tarihi 1 Ocak 2022 ve sonrası yeni ambalajlı Carte d'Or Selection Karamel – Kurabiye, Carte d'Or Selection Toblerone, Carte d'Or Selection Krem Karamel, Carte d'Or Selection Meyve Şöleni, Carte d'Or Selection Çikolata Karnavalı, Carte d'Or Selection Karaorman Pastası ve Tavsiye edilen tüketim tarihi 1 Ocak 2022 ve sonrası yeni ambalajlı Carte d'Or Classic Meyve Yoğurtlu, Carte d'Or Classic Vişne - Bitter Çikolata – Kaymak, Carte d'Or Classic Çikolata Tutkunlarına, Carte d'Or Classic Kaymaklı, Carte d'Or Classic Vegan, Carte d'Or Classic Antep Fıstık - Bitter Çikolata – Kaymak, Carte d'Or Classic Bal Badem - Karamel – Kaymak, Carte d'Or Classic Yaz Rüyası, Carte d'Or Classic Light ürünlerinde şifre bulunmaktadır. Kampanya takvimine göre ürün listesinde değişiklikler olabilmektedir.

*Kazanılan Algida puanları kullanıcının hesabına yüklenir ve anasayfada “Puanlarım” başlığı altında toplam puanlar görüntülenir. Kazanılan Algida puanları takip eden bir sonraki takvim yılının sonuna kadar kullanılmazsa kullanıcının hesabından silinir. (Örnek: 2020 yılı içinde kazanılan puanlar kullanılmazsa 31.12.2021 tarihinde silinir) Algida puanlarının kullanım şartlarına dair detaylar için “Algida Puanları Nasıl Kullanılır?” başlığında belirtilmiştir.

*Kazanılan dijital hediye çeki ve Algida ürün hediyeleri anasayfadaki “Biriktirdiklerim” başlığı altında listelenir.

*Dijital hediye çeki ve Algida ürün hediyelerinin son kullanım tarihleri her bir hediyenin altında belirtilir. Anılan tarihe kadar kullanılmayan hediyeler kullanıcının hesabından silinir.

*Günlük girilecek ürün şifresi için herhangi bir sınırlama yoktur. Kullanıcılar diledikleri kadar şifre girişi yapabilirler.

*Dijital hediye çekleri arasında yer alan internet paketi hediyelerinden aynı gün içerisinde sadece 1 tanesi kullanılabilir. Biriktirilen diğer internet paketleri takip edilen günlerde kullanılabilir.

* Kazanılan Algida ürünü uygulama içerisindeki “yakındaki marketler” butonuna tıklanarak açılan haritada gösterilen, Türkiye sınırları içerisinde uygulamaya dahil olan seçili Algida noktalarından temin edilebilir. Uygulama içerisinde kazanılan hediye ürün görseline tıklanınca çıkan kare kod ilgili satış noktası yetkilisinin uygulamasında okutulmalıdır.

*Her şifre tek kullanıma konu edilir.

*Algida promosyon koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca bu promosyon gerekli görülmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin durdurulabilir veya sona erdirilebilir. Promosyona ilişkin değişiklikler “Algida ile Kazan” (ücretsiz) mobil uygulaması ve www.algida.com.tr (ücretsiz) web sayfası üzerinden duyurulacaktır. İşbu promosyona katılım ile ilgili olarak internet sitesi üzerinden yapılan işlemler ücretsizdir.

*Algida şüpheli bulunulan durumlarda hangi noktadan ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir. Algida teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar.

Algida Puanları Nasıl Kullanılır?

*Biriktirilen Algida puanları hediye Algida ürünleri ya da dijital hediye çekleri kazanmak için kullanılır.

*Puanlarla hediye Algida ürünleri almak için “Ürünler” sekmesine girilir. Alınmak istenen ürünler sepete eklenir ve oluşturulan sepet için kullanıcının puanı yeterliyse uygulama tarafından bir kare kod oluşturulur. Kazanılan Algida ürünü uygulama içerisindeki “yakındaki marketler” butonuna tıklanarak açılan haritada gösterilen, Türkiye sınırları içerisinde uygulamaya dahil olan seçili Algida noktalarından temin edilebilir. Uygulama içerisinde kazanılan hediye ürün görseline tıklanınca çıkan kare kod ilgili satış noktası yetkilisinin uygulamasında okutulmalıdır. Ürünler ilgili satış noktalarındaki stoklarla sınırlıdır.

*Puanlarla dijital hediye çekleri almak için “Fırsatlar” sekmesine girilir. Alınmak istenen dijital hediye çekinin üzerine tıklanır. Açılan pencerede öncelikle “Kodu Kullan” butonuna, ardından “Onayla” butonuna tıklandıktan sonra eğer seçilen hediye için kullanıcının yeterli puanı bulunuyorsa kazanılan hediye anasayfadaki “Biriktirdiklerim” alanında listelenir. Dijital hediye çekinin son kullanım tarihi her bir hediyenin altında belirtilir. Anılan tarihe kadar kullanılmayan hediyeler kullanıcının hesabından silinir. Dijital hediye çekleri arasında yer alan internet paketi hediyelerinden aynı gün içerisinde sadece 1 tanesi kullanılabilir. Biriktirilen diğer internet paketleri takip edilen günlerde kullanılabilir.

*Günlük puan harcama konusunda herhangi bir limit yoktur.

*Algida tarafından hediye listesinde ve hediyelerin puan karşılıklarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

*Kampanyalar Turkiye sınırları içinde geçerlidir.

“Şimdi İndir, Bedava Algida’nı Hemen Kazan” Kampanyası Katılım Koşulları

*19.05.2020 – 15.06.2020 tarihleri arasında “Algida ile Kazan” uygulamasını indirip üye olan kullanıcılara sistem tarafından rastgele belirlenecek 1 adet Algida hediye edilecektir. Kullanıcının kazanılacak ürünü seçme şansı olmayacaktır. Bu Algida, ürün portföyündeki herhangi bir ürün olabilir.

*Kazanılan hediye ürün uygulamanın anasayfasında “Biriktirdiklerim” kısmında listelenir.

*Kazanılan Algida ürünü kazanıldığı tarihten itibaren 4 hafta içinde uygulama içerisindeki “yakındaki marketler” butonuna tıklanarak açılan haritada gösterilen, Türkiye sınırları içerisinde uygulamaya dahil olan seçili Algida noktalarından temin edilebilir. Uygulama içerisinde kazanılan hediye ürün görseline tıklanınca çıkan kare kod ilgili satış noktası yetkilisinin uygulamasında okutulmalıdır.

* Kazanıldığı tarihten itibaren 4 hafta içinde kullanılmayan ürün kare kodları kullanıcı hesabından silinecektir.

*Ürünler ilgili satış noktalarındaki stoklarla sınırlıdır.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: BualixB backfoglamp
7 ay (224 mesaj)
uygulama da böyle bir şey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


T Tayfunç
7 ay (1 mesaj)
En yakındaki yerin simgesi nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B bayfatih2000
7 ay (96 mesaj)
zincir marketler yok ki. dandik mahalle bakkallarını koymuşlar. evin çevresinde hiçbir yerde yok. çöp oğlu çöp.
B by_dj_omar
7 ay (71 mesaj)
Migros kampanyası değil mi bu ? daha önce açıldı ?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K Kıdemli Yarbay
7 ay (16126 mesaj)
Demek bakkal bu karekodu okutabilecek ha 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B backfoglamp
7 ay (224 mesaj)
galiba yeni üye olanlara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


B BsPhotographer
7 ay (8 mesaj)
bir kere üye olmştm farkllı tel no bulmak gerek
bir stick maraş birde keyif çktı
B b0Ni
7 ay (25335 mesaj)
migros yoksa alınmaz, bakkallar böyle şeyleri vermiyor. kazandırio içindeki parayı bile kullandırtmıyorlar
S sirswager
7 ay (99 mesaj)
Magnum beyaz verdi teşekkürler hocam.

Ancak keşke bakkal tarzı market değil de gerçekten migros gibi büyük market olsaydı, şimdi git, iki saat derdini anlat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 22 Mayıs 2020; 12:34:1 >


K krc58
7 ay (184 mesaj)
Bana da Magnum çıktı en yakın market 110km uzakta şimdi taksi çağırdım inşallah gittigim market kasiyeri biliyordur nasıl olacağını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

B bytunga050
7 ay (105 mesaj)
Bizim bakkalda bı okutur ki karekodu 😂😂
Eski Magnum çubukları vardı evde şuan 750 point kazandım ee şimdi ne yapalım 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >