Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
1
Cevap
98
Tıklama
0
Öne Çıkarma
albayrak: 2010’da adayım

K KillForYou! Konu Sahibi
16 yıl (11206 mesaj)
Galatasaray eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, 2010 yılında Galatasaray Kulübü Başkanlığı’na aday olacağını bildirdi.

Mart ayında yapılacak kongrede yönetime girmek için aday olacağını belirten Albayrak, başkanlık için ise henüz çok erken olduğunu söyledi. “Yani pişmem lazım” diyen Albayrak, 2010 yılında Galatasaray Kulübü Başkanlığı’na aday olacağını, o zamana kadar da yönetim kurullarında görev alacağını açıkladı.

Bentour’un düzenlediği “Tatil Olimpiyatları” gala gecesine katılan Abdurrahim Albayrak, Galatasaray’ın gelecek yıl mart ayında genel kurulunun toplanacağına işaret ederek, bu kongrede yönetime girmek için aday olacağını ama hangi gruptan katılacağına henüz karar veremediğini söyledi.

Fenerbahçe yenilgisi ile Kulüp Başkanı Özhan Canaydın’ın seçilme şansının zora girdiğini iddia eden Albayrak, “Şu anda dört aday var. Benim hangi yönetime gireceğim belli değil. Fenerbahçe yenilgisi Canaydın’ın yeniden seçilme şansını zora soktu ama Galatasaray’da yeni bir yönetim, yeni bir heyecan olmalı” diye konuştu.

Galatasaray’ın başarılı olabilmesi için herkesin bir araya gelerek takımı maddi açıdan desteklemesi gerektiğini ifade eden Albayrak, “Galatasaray’ın duayenleri bizleri bir araya getirmeli. Selahattin Beyazıt, İnan Kıraç gibi duayenler, Galatasaray’da birleştirici rol oynamalı. Yönetime girecekler maddi olarak takımı desteklemeli” dedi.


Bence gs böyle bir adamı başkan yapmaz.
E Erwin
16 yıl (4152 mesaj)
O başkan olursa zaten olay bitmiştir zaten

Mükemmel olur herşeyDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.