Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Alan Adları Satış Platformu -YENİ

N
nirvana277
geçen hafta (6 mesaj)
Merhaba arkadaşlar.

AlanAdları Sektorde DomainLider.com olarak amacımız domainlerinizi güven içerisinde ve hızlı bir şekilde satmanızı sağlayamaktır. Alıcı ve Satıcı Arasındaki ödemelerden kaynaklanabilecek sorunları ve güvensiz ortamı ortadan kaldırarak güvenli bir şekilde domain transferini gerçekleştirmek asıl hedefimizdir.

Hizmet ederken amacımız domain sahiplerine daha iyi bir hizmet vermeye çalışmaktır. Hizmet anlayışımızda temel prensip her zaman müşterilerimize gerçek bilgileri vermek ve onları yaşadıkları sorunlarda asla yalnız bırakmamaktır. Bu bağlamda bilgimiz dahilinde olan her konuda müşterilerimize destek verir ve bundan herhangi bir ücret talep etmeyiz.

En temel amacımız; tüm müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir. Sunduğumuz hizmetlerin teknik altyapısını her zaman geliştirmekle birlikte, dürüst davranmayı, samimi olmayı ve önce müşterilerimizi düşünmeyi değişmeyen değerler olarak görüyoruz.

Domain Satış Platformu | İkinci El Alan Adları PiyasasıDomainLider.com 'da Jenerik ve Projelik Domainlerin yanı sıra Günlük Düşen Domainleri Takip edebilirsiniz.

Tek defada 50 adet domainlerinizi Ekleyebilir Satışa sunabilirsiniz Fiyat güncellemesi yapabilirsiniz.

Nasıl Domain Eklerim Sorusunun cevabı

< Resime gitmek için tıklayın >

AlanAdları | Domain Satış Platformu | İkinci El Alan Adları Piyasası Katılımlarınızı Bekleriz..http://domainlider.com

http://domainlider.com< Resime gitmek için tıklayın >