Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
114
Cevap
0
Tıklama
409
Öne Çıkarma
AKP İçin Özel FETÖ İşbirliğini Unutturma Yasası Geliyor (Sosyal Medya Bahane Üste Çıkaralım)

K
Kassady Konu Sahibi
6 gün (4562 mesaj)
Bu yeni çıkan sosyal medya düzenlemesi tamamen bahane. Torba yasa sayesinde AKP daha önce internette yer alan FETÖ ile işbirliği haberlerini ( fetöye methiyeler dizen bugünün akp lileriyle ilgili haberleri) , çözüm sürecinde şivan perver le yaptığı konseri işbirliklerini, hdp ile yaptıkları dolmabahçe mütabakatlarıyla ilgili bütün haberleri sildirmek istiyor. Yeni nesil Z kuşağının bu eski haberleri öğrenmesini - bilmesini istemiyor. Bir nevi yeni bir tarih yazacaklar kendilerine göre. Lütfen öne çıkaralım sosyal medya bu yasanın bahanesi asıl yapılmak istenen bu. Tarihi değiştiriyorlar. Sansür yasasının getirdiği bir diğer düzenleme ise unutulma hakkı.TBMM’de kabul edilerek yasalaşan sansür kullanıcılara unutulma hakkı da tanıyor. 3 CHP milletvekilinin komisyona sunduğu muhalefet şerhinde arama motorlarından içerik çıkartılmasının da öngörüldüğü ve ‘unutulma hakkı’nın etkin kullanımının amaçlandığı yönündeki gerekçenin gerçeği yansıtmadığı görüşüne de yer verildi.İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, Mersin Milletvekili Alpay Antmen ve Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül’ün imzalarını taşıyan muhalefet şerhinde şöyle denildi:“Uygulamada siyasetin dizayn edilmesi hedeflenmektedir. Hafızalarda ilk günkü gibi tazeliğini koruyan AKP-FETÖ işbirliğine ilişkin haberler, yolsuzluk operasyonları, ayakkabı kutularına konulan milyon dolarların görüntü kayıtları ile özellikle ABD ve Rusya ile kurulan tavizkar dış politikanın yol açtığı ağır bedeller internet arşivinden silinmek istenmektedir. Böylelikle yeni kuşakların, geçmişte yaşanan onca kirli ilişkiden haberdar olmaları engellenecektir.”https://tele1.com.tr/akpde-kim-neyi-unutmak-istiyor-195614/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 29 Temmuz 2020; 12:32:19 >

En Çok Beğenilenler Tümü Tüm Yorumları Aç
Bunları kimse unutmayacak, herkes herşeyi arşivledi, merak etmesinler. Zamanı gelince bunların hepsi değerlendirilecek.
Yoruma Git
Redeemertr - 6 gün +166
Haber siteleri komple kaldırır sunucularda gösterilen haline de erişim engeli gelir ilgili linklere. He vpn ile falan belki girersin. Şu konuya bu kadar az yorum gelmesi... Hala survivor konuları...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Kassady - 6 gün +89

R
Redeemertr
6 gün (358 mesaj)
Bunları kimse unutmayacak, herkes herşeyi arşivledi, merak etmesinler. Zamanı gelince bunların hepsi değerlendirilecek.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Q
Qantas
6 gün (2233 mesaj)
Erişime engellense bile Google sunucularında durmuyor mu bu haberler?
K
Kassady Konu Sahibi
6 gün (4562 mesaj)
Haber siteleri komple kaldırır sunucularda gösterilen haline de erişim engeli gelir ilgili linklere. He vpn ile falan belki girersin. Şu konuya bu kadar az yorum gelmesi... Hala survivor konularında mı acaba insanlar?


Bu mesaja 2 cevap geldi.

J
Jeopol
6 gün (7849 mesaj)
Unutulur sanıyorlar.

Unutulmaz. Hesabı da ağır olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Q
Qantas
5 gün (2233 mesaj)
Neyseki Yılmaz Özdil arşiv almış.Dk 3 ten sonra izleyin...

Videoyu izlemek için tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qantas -- 29 Temmuz 2020; 16:35:16 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

L
Lola Del Rio
5 gün (317 mesaj)
ne var ne yok video, foroğraf, twitter arşivleri.. .hepsini kendi özel arşivime saklıyorum.. yeri gelcek silseler bile yeniden ortaya çıkaracağım.. bunlar gerçekler kimse gerçeklerden kaçamaz! Z kuşağıda MAL değilse zaten şimdiden herşeyi görüyor olmaları lazım.
I
ImPerspektif
5 gün (395 mesaj)
Dünya üzerinde kaç yüzyıldır dinler, savaşlar, hükümdarlar kısacası ülke ve dünya tarihini etkileyecek hiçbir olay unutulmamış, günümüze kadar gelmiş. Ülkenin dönüm noktası olan ve çöküşe geçiren tarihi olaylar mı unutulacak? Hele teknoloji çağında. Bilgiye bu kadar rahat ulaşabiliyorken '' hoca efendimiz '' güzellemeleri 2500 yılına kadar gider.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

^
^7pMş^
5 gün (2943 mesaj)
Sizin beraber yürüdüğünüz çizgisini beğendiğiniz partimi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


W
WuLKaS
5 gün (133 mesaj)
istedikleri kadar silsinler, zihnimizi de mi silecekler ?"Ne istediler de vermedik" lafını kulaklarımızla duyduk.. Bunu nasıl sileceğiz ?
F
fractal design
5 gün (1510 mesaj)
Gözümde canlanır koskoca mazişehide kelle denmesi ve bunun için dava açılıp 5 kuruşluk ("ederi kadar" Faik Öztrak sözüdür) tazminata mahkum edilmesiterörist başına sayın denmesikırmızı bültenle arananların seçim kampanyasında trt de yayına çıkarılmasıne istediniz de vermedik denmesi (itiraftır aslında)paraları sıfırlayın, efendim bıbıcım, tamam bıbıcım"fetö devlete sızıyormuş buna kargalar bile güler" denmesi2004 yılı Milli Güvenlik Kurulu Kararında nurculuk hareketi ile ilgili ayan beyan bilgi verilmesine rağmen bunlara destek verilmesikozmik odaya girilmesiyolsuzluk yaparken ayyuka çıkan 4 bakan ve yargıdan kaçırılmalarıyerli tohumun ticaretinin yasaklanmasıpetrol arama ve çıkarma çalışmalarının yabancılara verilmesitüm limanların satılmasıtüm elektrik santrallerinin satılmasışeker fabrikalarının satılması (kasasındaki para kendini çıkartıyor, makinalar hurdaya satılıyor, arsa tokiye satılıyor)Türk Askerinin başına çuval geçirilmesi ve buna nota verilmemesi. Hatta müzik notası mı diye de dalga geçilmesiTürk Askeri için verilmeyen notanın Rıza Zarrab için 2 kere verilmesi.daha neler neler bir çırpıda aklıma gelenler bunlar.Tüm bunların unutlmasını istiyorlar. Bunları yazanları da muhtemelen suçlarlar artık.
8
88mph
5 gün (183 mesaj)
O değil de kimse farketmedi sanırım, forumda bugün aktroller yok. Bayram iznine çıktılar demekki :) Bir tane var yukarlarda nöbetçi troll o kadar :) Normalde doluşurlardı hemen arka arkaya.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

R
Redeemertr
5 gün (358 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: 88mph

O değil de kimse farketmedi sanırım, forumda bugün aktroller yok. Bayram iznine çıktılar demekki :) Bir tane var yukarlarda nöbetçi troll o kadar :) Normalde doluşurlardı hemen arka arkaya.
Evet sanırım paydos etmişler, bayram tatiline çıkmışlar şimdiden


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M
MMistanbul
5 gün (6204 mesaj)
Amaç geçmişi silmek değil, bir kaç yıl içinde olacaklar için önlem almak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


V
Veronicaa
5 gün (859 mesaj)
Ciddi konu, yukarı ↑↑↑
F
fredydexter
5 gün (1088 mesaj)
Engel koyamaz arşivlerde duruyor çogu AKP hayal kırıklığı ugradı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

G
GoSSgO
5 gün (504 mesaj)
Akp kısacası gidiş hazırlıklarına başladı!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


T
Teterboro
5 gün (5875 mesaj)
beraber yürüdükleri zamanları unutmadık. istedikleri kadar silsinler. akape= fetö olduğunu herkes biliyor. milletin hafızasından silemezler.
D
dephyr
5 gün (3067 mesaj)
değişim şart ülke ne hale geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 30 Temmuz 2020; 0:14:26 >