Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
1533
Cevap
0
Tıklama
10
Öne Çıkarma
Cevap: Akıllı Paketler Serisi (3 GB, 6 GB, 10 GB, 15 GB, 20 GB) 15 GB 49 TL! (79. sayfa)

Y yusuf6554
7 sa. önce (100 mesaj)
Ben şu anda Turkcell faturasız kullanıcısıyım. Gayet de memnunum. Yüklediğim paketler sık sık değişiyor. Mesela 3 ay boyunca Gülümseten Fırsat 19 GB paketini kullandım fakat bu paketin şartları gereği en fazla 3 kere almama izin veriyor. Bugün yükleyebileceğim paketlere baktım, Gülümseten Fırsat paketlerinde sadece 30 GB görünüyor ki o da 95 TL. O yüzden de bir sonraki yükleyeceğim paket GNÇ Star 14 GB olacak, o da 65 TL.

Ocak 2019'da faturalıdan faturasıza geçmiştim çünkü o zamanlar kullandığım 5 GB internete sahip olan GNÇ Süper paketinin taahhüdü dolmuştu ve fiyatı 49 TL'den 99.9 TL'ye çıkmıştı. Taahhüt yenilemek istediğimde ise 49 TL'ye en fazla 2 GB internet içeren paket alabiliyordum ki bana 5 GB bile zaman zaman yetmeyebiliyordu. O yüzden faturasıza geçmiştim ve o günden beri hiç saçma sapan fiyat artışlarına katlanmadım.

Fakat ben eğer faturalıya geri dönersem Akıllı 20 GB paketini 59 TL'ye kullanabileceğim. Fakat bir yandan da faturasızda kalmak istiyorum çünkü yine 1 sene sonra taahhüt bitecek ve fatura yine artacak, ben de büyük ihtimalle tekrar faturasıza geri dönmeyi tercih edeceğim.

Bu konuda sizin düşünceleriniz nedir?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Y Yokizm Konu Sahibi
7 sa. önce (4852 mesaj)
Bölgeniz de diğer 2 operatör iyi ise onları denemenizi öneririm, daha uygun oldukları için gerçi eskisi kadar uygun değiller ama Bimcell çok uygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @yusuf6554

B beter.böcek
6 sa. önce (3293 mesaj)
Numara taşıma ile gelip e-sim almak için illâ işlemleri bayiden mi yapmalıyız ? web üzerinden başvurularda e-sim alabilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.