Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
154
Tıklama
0
Öne Çıkarma
AKADEMİK İNGİLİZCE ÖĞRENME
1
3 ay
Onbaşı
Konu Sahibi

Arkadaşlar ingilizce öğrenmem lazım, Diş Hekimliği okuyorum. Bu sene yatay geçiş denedim belli sebeplerden ötürü olmadı. Bu sene İngilizce öğrenip direkt 1. sınıfa yatay geçişi düşünüyorum. Akademik düzeyde öğrenmem için kaç ayımı vermeliyim ve günde kaç saat çalışmalıyım ? (Malum bizim dersler de yoğun, geçmesem de geçiş yapabilirim biliyorum ama en azından geçecek kadar çalışacağım dişe)< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

G
3 ay
Teğmen

Özel mesaj atar mısın hocam ben atamadım sana


Bu mesaja 1 cevap geldi.
1
3 ay
Onbaşı
Konu Sahibi

nasıl yani< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Gereon Rath
O
3 ay
Er

Hocam İngilizce İktisat okuyorum bu konularda az da olsa bilgimin olduğunu düşünüyorum. 'Akademik İngilizce' yıllar alacak derecede sağlam düzeydir, ben bile çözemedim iyi seviyede olmama rağmen.Açıkçası bol bol makale okumanı ve kelimeleri tek tek çevirmeni öneririm.Formal kelimeleri günlük hayatına yaymanı tavsiye edebilirim.İyi akşamlar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
1
2 ay
Onbaşı
Konu Sahibi

Hazırlığı geçecek kadar öğrenmek için nasıl bir yol izlemeliyim ?< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Okangd
S
2 ay
Binbaşı

Akademik İngilizce hemen öğrenilecek bir şey değil. Grammar bilmek ile bitmiyor. Normalde çok sıkı çalışırsan ve sıfırsan bir yılını alır rahat.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.